Sporbet

Paranın Kokusu 2018 Sansürsüz Full Hd izle – Yerli Dram Filmi Tek Parça

11-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Paranın Kokusu 2018 Sansürsüz Full Hd izle – Yerli Dram Filmi Tek Parça
1.258 defa izlendi

Taksicilik yaparak hayatını kazanan bir adamın şantaj ile aldığı bir miktar para sonrasında başının derin devlet ve mafya ile belaya girmesini konu olarak ele alan Paranın Kokusu sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Paranın Kokusu izle adlı dram filmi sinemalar da 4.573.657 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Paranın Kokusu 2018 yerli dram filmi izle

 

Paranın Kokusu full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mehmet ailesinin durumu yüzünden liseyi okuyamaz. Ne kadar okuyup inşaat mühendisi olmak istese de bu hayalini gerçekleştirmeyi başaramaz. Ailesine daha fazla yük olmak istemeyen Mehmet bir iş bulup çalışmak ister. Ancak istediği işi bir türlü bulamaz. Bir zaman sonra evlenmek ister. Bu evliliğin olması için ev geçindirmelidir. Ancak ev geçindirmek için hala bir iş bulamaz. En sonunda arkadaşı sayesinde taksicide çalışmaya karar verir. Gece gündüz çalışıp para biriktirmek için uğraşır. Taksiden gelen parayı bankaya atarak geleceğinde huzurlu bir hayat kurmak ister. Bunun için taksicilik pekte iyi bir iş değildir. Kazancı hem çok zor hemde çok yorucudur. Taksi şöförü olan Mehmet her gün farklı farklı insanlar tanır. Arabasına binen çoğu insanın tuhaf davranışlarını kontrol eder. Yavaş yavaş insan sarrafı olmaya başlar. Taksisine binen insanların yaptıklarını arkadaşları Adnan ve Metin’e anlatır. Adnan ve Metin her gün bu insanların yaptıklarını dinleyince Mehmet’e bir fikir sunarlar. Metin ve Adnan, Mehmet’e taksiye kamera koyması gerektiğini söyler. Bu durum Mehmet’e de iyi bir fikir gibi gelir. Taksi için kamera alan Mehmet bu kamerayı görünmeyen bir bölüme yerleştirir. Bu durum sonucunda arabasına binen bir sürü insanı izleme fırsatı olur. Kamera kayılarını açıp izledikten sonra üç arkadaş çapkın bir adama şantaj yapıp ondan para almayı düşünür. Karısını başka bir kadınla aldatan bu çapkın adama şantaj yapan Mehmet, Adnan ve Metin bu adamdan belirli miktarda paralar alırlar. Ancak bu üçlü parayı kendileri için değil çevrelerinde ki insanlar için alırlar. Aldıkları parayla çevrelerinde ki insanlara yardım eden üç arkadaş taksiye binen insanları hala takip etmektedirler. Her şey düzgün bir hal alırken bu yaptıkları şeyle büyük paralar kazanmış olsalar da başlarına beklemedikleri bir şey gelir. mafya-derin devlet olarak tanımlanabilecek bir örgüte ait dosya takside unutulunca Mehmet, Adnan ve Metin kendilerini bilmedikleri bir maceranın içerisinde bulurlar. Ne yapacaklarına dair bir fikirleri yoktur ancak bu adamlardan kurtulamazlarsa öleceklerdir. Arabada ki dosyayı kaybettikleri gibi bulmaları gerekiyordur. Eğer bulamazlarsa başlarına çok büyük belalar alacaklardır.

 

Derin devlet ve mafya babaları ile başı belaya giren 3 arkadaşın yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran ve tüm eleştirmenlerden tam not alarak büyük bir çıkış yakalayan Paranın Kokusu tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Milyonluk Bebek izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.