Sporbet

Paranormal Chat 2019 Türkçe dublaj izle Sohbet filmi

12-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Paranormal Chat 2019 Türkçe dublaj izle Sohbet filmi
112 defa izlendi

Ülkenin en iyi ajanlarından birisinin cinayet araştırması sırasında bir karı kocanın görüntülü sohbetinin ardında paranormal olayların olduğunu anlaması ile başlayan korku dolu anları beyaz perdeye aktaran Paranormal Chat Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Paranormal Chat izle adlı film sinemalar da 5.458.252 kişi tarafından izlenmiştir.

Paranormal Chat Türkçe alt yazı izle 2019

Paranormal Chat tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Paranormal Chat, genç bir adamın karısının bir görüntülü sohbetine şahit olduktan sonra yaşadığı korkuları anlatmaktadır. Martin Takagi, iç güvenlik bakanlığında ajan olarak çalışan bir admadır. Yaptığı işte oldukça başarılı olan genç adam kademe kademe işinde yükselmeye başlamıştır. Aynı zamanda evli olan bu adam karısına çok düşkündür. Karısını çok seven bu adam işi dolayısıyla onu bırakarak işinin peşinden koşmak zorundadır. İşini yapsada aklı her daim karısındadır ancak yapabileceği hiç bir şey yoktur. Karısı ise çok naif ve güzel bir kadındır. Martin Takagi, görevlerini tamamladıktan sonra bir kaç günlüğüne eve gitmiştir ancak karısında farkettiği değişiklikler çok tuhaftır. Karısının yüzünden eski masumiyeti ve mutluluğu göremeyen adam bu durum sonucunda çok telaşlanır ve eve bir kamera yerleştirir. Aynı zamanda bilgisayarınıda kendi telefonuna aktarır ve yaptığı her şeyi telefonunda görebilecektir. Martin Takagi’nin tekrardan işine geri dönüp karısını tek bırakması gerekmektedir. Bir zaman sonra karısının bir adamla sürekli görüntülü görüştüğünü gören Martin Takagi ne yapacağını bilemez. Başta karısının onu aldattığını düşünsede bir zaman sonra evde paranormal olayların olduğunu sezer ve karısında meydana gelen tüm değişikliklerin bu olaylar olduğunu anlar. Peki Martin karısı için ne yapmalıdır ?

Bir karı kocanın öteki alem canlıları tarafından öldürülerek kendi alemlerine alınmasını anlatan Paranormal Chat full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da İblis Esir-i Beden 2019 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK büyük bir korku ile sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.