Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe Dublaj 2018 izle – Robot ve Uzaylı Savaşları

01-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe Dublaj 2018 izle – Robot ve Uzaylı Savaşları
2.795 defa izlendi

2016 yılında 1. serisi ile adından oldukça fazla söz ettiren Pasifik Savaşı filmi, 2018 yılında Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe dublaj izle olarak 2. serisi ile vizyona girmiştir. Bütçesi 125.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanan bu film 158.378.251 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Pasifik Savaşı 2 İsyan 1080p izle

 

Filmin konusundan kısaca sizlere bahsedecek olursak, Pasifik okyanusunun dibinde oluşan bir yarık sonrasında dünyaya saldırı için ön birlik olarak göderilen uzaylılar yer yüzüne çıkarlar. Bu yarık sayesinde yer yüzüne varan bu uzaylılar ilk başlarda küçük küçük geldiklerinden dolayı askerler başa çıkabilmişlerdir. Fakat okyanustan çıkan ve devasa büyüklüğe sahip olan bir uzaylı ile savaşmak insan işi değildir. Amerikan Hükümeti bu uzaylı ile savaşması için bilim adamlarına büyük bir robot yaptırır. Fakat bu robotlar o kadar büyüktür ki tek insan kesinlikle kullanamaz. Sonuçta savaşı insan oğlu kazanır. Fakat aradan geçen 8 yıl içerisinde bu büyük savaşın etkilerini üzerinden atamayan dünya 2. bir saldırı ile karşı karşıyadır. İlk savaşta kendisini feda eden deneyimli bir pilotun oğlu olan Jake, babasının bu ölümünden sonra pilotluk okulunu bırakmış ve kendisini hırsızlığa vermiştir. Dev robotların malzemelerini çalarak başka ülkelere satan bu delikanlı 2. saldırı gerçekleşeceğini öğrendiğinde kendisinden uzaklaşan ablası ile iletişime geçer. Jake’nin ablası ise 2. bir saldıraya karşı oluşturulan savunmanın başında lider olarak bulunmaktadır. Jake’ye bir şans daha vermek isteyen ablası onu savunma duvarının pilotlarının başına getirir. 2. saldırı da çok daha güçlü gelecek olan uzaylıları durdurmak ise imkansız denecek kadar zor olacaktır. Pasifik Savaşı 2 İsyan tek parça izle filminde uzaylıkların ilk saldırıyı insanları basite aldıklarından dolayı kaybettiklerini anlayacaksınız. Bu sefer saldıran uzaylılar çok daha fazla ve devasa makineler ile geleceklerdir.

 

2018 yılında insanların sabırsızlıkla beklediği ve sinemalara çıkar çıkar salonları tıka basa doldurduğu film olan Pasifik Savaşı 2 İsyan full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir bilim kurgu filmi daha izlemek siterseniz Moontrap hedef dünya adlı uzaylı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe Dublaj 2018 izle – Robot ve Uzaylı Savaşları "
  1. saameet_06 1 Temmuz 2018, 14:12 -

    Admin helal olsun çok iyi flimler izletiyorsun bize hakkını veriyorsun işinin tebrik ediyorum…

  2. uğur arpak 1 Temmuz 2018, 14:12 -

    Süper film cok kaliteli ne yazık ki bu hep yabancılar yapıyor böyle filmleri

  3. NebiYksel1 2 Mart 2019, 15:45 -

    Pasifik savaşı isyan filmi 2. seri olarak karşımıza çıkıyor burada

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.