Sporbet

Periler Ülkesi 2019 Türkçe dublaj izle Alman animasyon filmi

17-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Periler Ülkesi 2019 Türkçe dublaj izle Alman animasyon filmi
285 defa izlendi

Almanlar tarafından bulunan ve insanlar tarafından cinlerin iyisi olarak bilinen perilerin ülkesinde neler yaşandığını anime olarak beyaz perdeye yansıtan Periler Ülkesi Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Periler Ülkesi izle adlı film sinemalar da 54.858.324 kişi tarafından dünya genelinde izlenmiştir.

Periler Ülkesi 2019 animasyon filmi izle

Periler Ülkesi tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Periler Ülkesi, Bayala’yı kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan Prenses Surah ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor. Periler sihirleri ile bir çok şeyi yapabilirler ancak sihiri kullanmalarında ki en büyük sebepleri ejderhalardır. Ejderhaların ortadan kaybolması sonucunda ise sihirde ortadan kaybolur. Ancak ejderhaların kaybolması ile birlikte her şey alt üst olur. Bayala büyük bir tehlikededir. Ejderhaların olduğu süre zarfında her şey çok normalken ejderhalar gittikten sonra elfler ortaya çıkar ve bu durum herkesi tehdit etmeye başlar. Çok büyük bir sorun içerisinde olan Prenses Surah ve arkadaşları bu duruma el koyarak bir şekilde Bayala’yı kurtarmak isterler. Ancak Sunelf Marween’ın terk edilmiş bir ejderha yumurtası bulması büyük umut doğurur. Eğer ejderhalar Bayala’da yeniden var olurlarsa, şehri ele geçiren elfler uzaklaşmak zorunda kalır ve bu Bayala’nın kurtuluşu olur. Bu durum sonucunda çok mutlu olurlar. Ancak ne olursa olsun elflerden kurtulmak hiçte kolay değildir. Prenses Surah ve arkadaşları elfleri peşine takıp onları ejderha dağına götürmeye çalışırlar. Bir kaç kere deneselerde elfler sanki o dağın ejderha dağı olduğunu biliyormuşçasına dağa çıkmaz. Yapmaları gereken tek şey ejderhaları tekrardan geri getirmektir. Ejderha dağına çıkarak ejderhaların bir kaçını alan Prenses Surah ve arkadaşları elfleri Bayala’dan kaçırmayı başarır ve bu durum sonucunda hayal ettikleri bir yaşam sürmeye devam ederler. Huzurlu ve mutlu hayatları tekrardan oluşur.

2019 yılının en iyi animasyon filmlerinden bir tanesi olarak gösterilen Periler Ülkesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Masallar Diyarı izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.