Sporbet

Persona 1966 İsveç Yapımı Dram Filmi Tek Parça izle

31-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Persona 1966 İsveç Yapımı Dram Filmi Tek Parça izle
588 defa izlendi

Yaşadıkları sıkıntılı hayat sonrasında birbiri ile ilişki yaşayan iki kadının hayatının anlatıldığı Persona tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Persona izle adlı film sinemalar da 5.895.904 kişi tarafından izlenmiştir.

Persona 1080p tek part izle

Persona full hd izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, genç bir hemşire kimseyle iletişimi olmayan herkese mesafeli olan ve asla konuşmayan bir aktristin bakıcılığını üstlenmeye karar verir. Bu aktristin herhangi bir psikolojik rahatsızlığı olmamasına rağmen sessiz kalıp konuşmamayı tercih etmektedir. Kendi yalnızlığı içinde kaybolmuş olan bu aktriste bakmanın çok zorlayıcığı olacağını söyleselerde genç hemşire kimseyi dinlemez. Yazlıkta vakit geçirmeye başlayan bu iki kişinin hayatı paha biçilmez bir şekilde sarsıcı olmaya başlayacaktır. Sessizlik içerisinde yazlıkla yaşayan hemşire her şeyin normal gideceğini düşünsede aslında bu çukurun içine kendiside düşecektir. Beklemediği bir karaktere bürünecek ve bir türlü kendisini kurtarmayı başaramayacaktır. O bir kişiyi iyileştirme pahasına bakıcılığı üstlenmiş olsada iyileşmiş olmayacak aksine kendiside o çukurun içine düşecektir. Hiç bir şey istediği gibi olmamış hayalini gerçekleştirememiştir. Hedefi böyle nir hastaya bakıcıklık yaştığı süre içerisinde onu iyileştirip adını duyurmaktır. Ancak oda bir sessizliğe bürünmeye başlayacaktır. Hayatları boyunca bu sessizliğin içinde bir birlerine muhtaç bir şekilde yaşayacaklardır. Sadece bir birlerini görecekler ve asla kendilerinden başkasını sevmeyeceklerdir. Genç hemşire tamamiyle aktristin karakteri içinde eriyip gitmektedir. Hiç düşmek istemeyeceği bir bataklığın içine düşmüş ve asla kurtarılmamıştır. Artık o bataklıktan çıkması imkansızdır. Bedeni ölü bir ruh haline gelmiştir. Telefonlara çıkmıyor ailesiyle bile konuşmuyordur. İnsanların onu çok merak etmesine rağmen o sessizliğe bürünüp aktrist ile yaşamak istiyordur. İstediği şey olacaktır. Ancak çok zorlu bir süreç içerisine girmiştir. Ruhları tertemiz olsalarda delirmek üzeredirler. İyileştirmek yerine hastalanmayı tercih etmiş günden güne sessiz bir ruh haline girmiş bir hemşire. Beklemediği şeylerle karşı karşıya gelsede hayatını bu şekilde yönlendirmek zorundadır. Artık hiç bir şey onun elinde değildir. Onlar kendi sessizlikleriyle boğulacaklardır.

Son zamanların en iyi eşcinsel filmi olan ve kadınların erkeklerden yedikleri kazıkları beyaz perdeye aktaran Persona Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Şekerpare izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Persona 1966 İsveç Yapımı Dram Filmi Tek Parça izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.