Sporbet

Playing With Fire 2019 full hd izle çocuk itfaiye filmi

07-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Playing With Fire 2019 full hd izle çocuk itfaiye filmi
137 defa izlendi

Çıkan çok büyük bir yangından 3 çocuğun hayatını kurtaran itfaiye erlerinin bir Noel akşamını bu 3 çılgın ve yaramaz çocuk ile geçirmesi sonrasında yaşadıkları komik olayların beyaz perdeye aktarıldığı Playing With Fire full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Playing With Fire izle adlı film sinemalar da 32.574.878 kişi tarafından izlenmiştir.

Playing With Fire full izle 2019 komedi filmi

Playing With Fire Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Playing With Fire, Noel hafta sonunu itfaiye istasyonunda, kurtardıkları üç taşkın çocuğa bakarak geçiren itfaiyecilere odaklanıyor. 3 yaramaz çocuk evde tek başına kaldıkları süre zarfında yaramazlık yaparak evde yangın çıkmasını sağlar. Çıkan yangın büyüdükçe evden çıkmayı başaramayan çocuklar itfaiyeyi arayarak yardım isterler. Aileleri şehir dışında olduğu için 3 çocuğa yardım etmek isterler ve kurtardıkları üç taşkın çocuğa evlerinin kapısını açarak bakmayı planlar. Bu süreç onlar için çok zor olacak olsada yapabilecekleri her hangi bir şey yoktur. Yaramazlıkları ile ortalığı darmaduman ederler. Her şeyi karıştırarak küçücük bir şeyden sakatlık çıkarırlar. Bir çok yaramazlık yapan bu ufaklıklar itfaiyecileri çok sinirlendirmektedirler. Ancak itfaiyeciler öncelikli olarak bu çocuklara soğuk davranma planı kurmuş olsalarda onların bu afacanlıklarına dayanamazlar. Onlarla birlikte başları dertten kurtulmasada ne olursa olsun çok güzel bir an içerisine girmişlerdir ve bu çocuklarla ilgilenmek çok güzel gelmiştir. Çocuklar ise kendi aileleriyle yapamadıkları tüm eğlenceli yaramazlıkları kendilerine sahip çıkan itfaiyecilerle yapmışlardır. Her şeyin güzel gittiği süre zarfında artık çocukların gitme vakti gelmiştir. Çocukları evlerine getirdikleri sırada onlara bu kadar alışacaklarını düşünmesede çok alışmışlardır ve onlardan ayrılmak istememektedirler. Ancak artık çocuklar ailelerinin yanına gitmek zorundadır ve bu onlar için çok güzel bir anı olarak kalmıştır.

2019 yılında vizyona giren ve izleyen tüm ailelerin gülmekten karnına ağrılar girmesine neden olan Playing With Fire tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Noelle izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Playing With Fire 2019 full hd izle çocuk itfaiye filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.