Sporbet

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın 2018 Türkçe Dublaj izle – Kuş Animasyon Filmi

02-09-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın 2018 Türkçe Dublaj izle – Kuş Animasyon Filmi
3.861 defa izlendi

Yavru bir kuşun göç edememesinden dolayı kız arkadaşı ile birlikte hayatta kalma mücadelesini konu alan Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın tek parça izle filminin bütçesi 2.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın izle adlı film sinemalar da 1.462.384 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın 2018 izle

 

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Puloi adındaki yeni doğmuş bir kuş daha uçma yeteneklerini kazanamadığından dolayı arkadaşları tarafından alay edilen bir kuş haline gelmiştir. Çocukları ile devamlı alay edilmesinden oldukça sıkılan anne ve baba, korkak olan bu yavrularını cezalandırmak için güneye göç zamanı geldiğinde onu yanlarında götürmemeye karar verirler. Adeta bir ceza olan bu durum, aynı zaman da yavrularını ölüme terk etmek anlamına da gelmektedir. Uçamayan bir kuşun hem beslenmesi hem de hayatta kalmak için düşmanlarından kaçması imkansız bir durumdur. Fakat son derece kararlı olan anne ve baba çocuklarını bırakarak göç ederler. Geldiklerinde çocuklarını bulma gibi düşünceleri olmayan bu gaddar aile, arkasına bile bakmadan göç eden diğer kuşlara katılırlar. Ailesinin kendisini bu şekilde bırakıp gitmesine son derece bozulan Puloi, ne olursa olsun onların yüzünü kara çıkarmamak için hayatta kalacak ve onların gurur duyacağı bir kuş haline gelmek için elinden geleni yapacaktır. Kendisi gibi ailesi tarafından bırakılan kız arkadaşını da yanına alan Puloi, kız arkadaşını kartallar dan ve yabani hayvanlardan korumak için çok özel ve korunaklı bir yuva yapar. Bu yuvadan kız arkadaşının çıkmamasını isteyen Puloi, kursağını doldurarak kız arkadaşını ağızdan besleyerek onun dışarı çıkmamasını sağlar. Fakat zor kış şartları geldiğinde yem bulma durumları da oldukça zor hale gelince, bu iki kuşun birlikte hareket etmesi gerekecektir. Hala uçamadığını düşünen Puloi, kız arkadaşının bir yaban domuzu tarafından kovalandığını gördüğünde son gücü ile birden uçmaya başlayacak ve kız arkadaşının hayatını o anda kurtaracaktır. Artık uçma yeteneğine sahip olan bu kuşun ileride kendisine eş olacak yavru kuşa bakması hiçte zor olmayacaktır. Çocuklarını ölüme terk eden anne ve baba kuş geldiğinde ise, çocuklarının hükümdarlığına tanıklık etmeleri, onların şok olması için yeterli olacaktır.

 

Anne ve babasının kendilerini ölüme terk etmelerine rağmen hayatta kalmak için son derece güzel bir savaş veren iki kuşun hikayesinin anlatıldığı Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Your Name adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın 2018 Türkçe Dublaj izle – Kuş Animasyon Filmi "
 1. engelsizff 7 Eylül 2018, 14:59 -

  Keşke Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın izle adlı filmdeki gibi bir kuşum olsaydı.

 2. simpldiuretic 24 Eylül 2018, 17:39 -

  İdare eder bir animasyon.. çok bol zamanınız varsa izleyin

 3. defranmario 24 Eylül 2018, 17:39 -

  Ben animasyon filmleri manyağı biri olarak bu filmi gönül rahatlılığı ile tavsiye derim sizlere. İzleyin

 4. taesteful91 26 Mart 2019, 11:53 -

  Asla yalnız uçmayacaksın, bende bu lafa katılıyorum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.