Sporbet

Put Şeylere 2018 Tek Parça izle – Türkiye Fantastik Konulu Filmleri

12-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Put Şeylere 2018 Tek Parça izle – Türkiye Fantastik Konulu Filmleri
2.352 defa izlendi

Ülkemizin son zamanlarda yetiştirdiği en büyük sanatçılardan olan Erkan Kolçak Köstendil’in baş rolünde oynadığı Put Şeylere tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Put Şeylere izle adlı film sinemalar da 1.473.796 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Put Şeylere 2018 full hd seyret

 

Put Şeylere sansürsüz izle adlı bu harika komedi ve gerilim filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, birbirini daha önceden hiç tanımayan ve şans eseri bir proje için bir araya gelecek olan farklı meslekteki insanların hayatları konu alınmaktadır. Bu insanların arasından kameramandan doktoruna, ölüleri dirilttiğini idda eden medyumdan sanatçısına, roman yazarlarından hemşirelerine kadar farklı tür meslekten insanlar bulunmaktadır. Bir proje için bir araya gelecek olan bu 7 insandan iki tanesinin hayatları birbirlerine kablo ile bağlanmıştır. Bu kablonun asıl bağlı olduğu nokta ise bir oda içerisin de bulunan kamera da gizlidir. O da da bu insanları izleyen ve onların hayatlarına yön veren, ve bu insanların yaptıkları hatalar sonrasında canı yanan insanların intikamını almak isteyen bir adam vardır. Kamerayı çıkardıkları anda veya kabloları kestikleri anda öleceklerini bildiklerinden dolayı adeta yapışık ikiz gibi gezen bu iki kişinin dışında 5 kişi de o bölgeden nasıl kaçacaklarını düşünmeye başlarlar. Aslında bu oyun 7 kişinin hayatının kararması için bir oyun değildir. Bunu yapan adam aralarından en kaliteli 3 kişiyi dünyanın en zengin insanlarından bir tanesi yapmaya karar vermiştir. En kötü 4 kişi ise bu 3 kişinin gözleri önünde feci bir şekilde can vereceklerdir. Yaptıkları tüm araştırmalara rağmen bir tülü kaçacak yol bulamadıkların da ise adamın kendileri ile oyun oynadığını anlayacak ve oyunun kurallarına göre hareket edeceklerdir. 4 Kişinin öleceği 4 ayrı tuzağın bulunduğu 4 ayrı odadan geçmesi gereken bu 7 kişinin arasında en saf ve en temiz duygulara sahip olan 3 kişi hayatta kalacak ve son girdikleri odadaki 2.000.000 TL yi alarak araların da bölüşeceklerdir. Fakat oyun başladığın da ise kimin hayatta kalacaklarını tahmin etmek oldukça zor bir hal alacaktır.

 

2018 yılının en gerilim dolu filmlerinden olan ve izleyicilerin yerinden hop oturup hop kalmasını sağlayan Put Şeylere full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tanrı Kent adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Put Şeylere 2018 Tek Parça izle – Türkiye Fantastik Konulu Filmleri "
  1. ErkanAktug 24 Kasım 2018, 16:43 -

    Put Şeylere sansürsüz izle filmi süper olacak. konusunu okudum elim ayağıam dolandı. İnanıyorum ki başaracaklar 1. olmayı.

  2. FeramuzKK 7 Aralık 2018, 00:39 -

    Put Şeylere izle adını görünce put filmi sandım ama değilmiş 😀

  3. badiyede 25 Nisan 2019, 11:28 -

    Put şeylere filmin de insanların putlara tapışımı anlatılıyor bilen var mı ?

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.