Sporbet

Radiogram 2018 Dramatik Film Bulgaristan Müzikal Türkçe Dublaj izle

01-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Radiogram 2018 Dramatik Film Bulgaristan Müzikal Türkçe Dublaj izle
1.186 defa izlendi

Bulgaristan yapımı bir dram filmi olan ve çocuk yaştan itibaren radiogram çalarak hayatında geçimini sağlayan bir adamın hayat hikayesinin anlatıldığı Radiogram Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Radiogram izle adlı film sinemalar da beyaz perde karşısında 7.123.256 insan tarafından izlenmiştir.

 

Radiogram 2018 Bulgar filmi izle

 

Sizlere bu güzel ve dramatik filmin konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1971 yılının komünizm zamanlarında geçen gerçek olayların anlatıldığı bir film ile karşınızdayız. Müzik olaylarının ilk çıktığı zamanlar da insanlar tarafından bir tehtid olarak görülmesi, Avrupa’da insanların baştan sona müziğe karşı olmasına sebep olmuştur. Tün dünyada dinlenmesine rağmen özellikle Bulgaristan’da yapılan kominist şarkıları yüzünden radyoların ve müzik aletlerinin satışları durdurulmuştur. Fakat ne olursa olsun müziğin barışçı bir kaynak olduğunu düşünen bir baba, karısını kaybettikten sonra onun mezarında hayatta çocuklarının mutluluğu için ne gerekiyorsa yapacağı sözünü verir. Müziklere düşman olan bir devlette yaşamalarına rağmen çocuğunun Rock-in Roll müziklerinin hastası olması, babasının ileri de oğlunun çok büyük bir müzik sanatçısı olacağını düşünmesine sebep olur. Fakat ülke de yasak olduğundan dolayı elinden alınan radyosundan dolayı oldukça morali bozulan bu küçük çocuk, babasına yalvar yakar bir radyo almasını ikna eder. Oğlunun mutluluğu için her şeyi göze alacağı konusunda karısına yemin eden bu acılı baba, tam 100 Kilometre yürüyerek şehir merkezine gider ve bura da gizlice satılan küçük radyolardan bir tanesini alır. Bu radyoyu almak mesele değil, 100 kilometre boyunca geri dönerken Bulgar askerlerine yada polislerine yakalanmadan eve getirebilmektir. Radyo almanın cezasının son derece büyük olması, vatan hainliğine kadar giden soruşturmalara sokulmasını göz ardı ederek sadece çocuğunun mutlu olması için çabalayan bir babanın hikayesine Radiogram full hd izle adlı filminde tanıklık edeceksiniz. Son derece dramatik öyküsü ile izleyenleri adeta yasa boğan bu babanın hikayesi, bir insanın çocuğu için neleri göze alabileceğine değinmektedir.

 

Bulgaristan’da en iyi dram filmi seçilen Radiogram tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gece Dünyayı Yuttuğunda adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Radiogram 2018 Dramatik Film Bulgaristan Müzikal Türkçe Dublaj izle "
  1. jushin_Perseus 14 Nisan 2019, 15:01 -

    Allah Alah. Radiogram izle filminin konusu ile burada ki filmin içeriği aynı ama isimler farklı gibi.

  2. Radiogram_pl 12 Ağustos 2019, 14:19 -

    Radiogram bulgarların filmi ama bence herkes izlemeli

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.