Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 2018 Tek Parça izle – Türk Animasyon Filmi

15-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 2018 Tek Parça izle – Türk Animasyon Filmi
3.901 defa izlendi

TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve özellikler çocukların sabahları merakla beklediği bir çizgi film olan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Rafadan Tayfa Dehliz Macerası izle adlı bu animasyon filmi sinemalar da 7.268.384 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası full izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Türk yapımcıları tarafından yapılan bir çizgi film olan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası, içerisinde bulunan Türk isimli kahramanlar sayesinde çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. İstanbul sokaklarını çizgi film olarak insanlarımıza gösteren 2. çizgi film olan ve adeta tam anlamı ile gerçekçi bir animasyon filmi olan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası çocukların ve büyük insanların bile oldukça ilgisini çekmiştir. Filmin konusu ise tam olarak şu şekilde gelişmektedir. Kamil, Hayri, Akın ve Mert’in Boğaz’ın kendi güzel geçen mahallelerin de bir anda hırsızlık olaylarının artması, çocukların bu hırsızın peşine düşme sırasında yaşadıkları maceraları konu almaktadır. Bir gün okuldan dönen bu 4 arkadaş, mahallelerin de bir sürü polisin olduğunu görürler. Bu polislerin neden mahallelerin de olduğunu öğrendiklerinde ise hemen ağaç evlerinde toplanarak yapılan hırsızlıkların kim tarafından ve neden yapıldığını sokaklarının huzuru için bulmaları gerektiği fikrin de birleşirler. Tanıdıkları bir polis sayesin de polisin elindeki ip uçlarına ulaşacak olan bu çocuklar, bu ip uçları üzerinden giderek hırsızı yakalamaya karar verirler. Fakat polisin bile ip uçlarından kimseye ulaşamadığı bu olayda çocukların hırsıza ulaşması imkansız bir hal almıştır. Fakat kendi yaptıkları bir plan sonrasın da mahallelerindeki evlerin numara sırasına göre soyulduğunu anlayan çocuklar bir sonraki soyulacak ev olan mahallenin yaşlı Ahmet amcasının evlerinin orada pusuya yatarlar. Yanların da getirdikleri kamera ile de bu durumu delillendirmeye kararlı olan çocuklar hırsız tarafından fark edildiklerinde ise mahallelerin de inanılmaz bir koşturmaca meydana gelecektir. Rafadan Tayfa Dehliz Macerası full hd izle adlı animasyon filmini çocuklarınıza izletmeniz admin tarafından sizlere öneridir. Son derece eğitici bir film olan bu film IMDB puanı olarak ta aşırı yüksek bir puana sahiptir.

 

2018 yılında vizyona giren ve ailelerin çocuklarına zorla izlettiği bir animasyon filmi olan, aynı zaman da eleştirmenlerin de önerdiği Rafadan Tayfa Dehliz Macerası tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Princess Mononoke adlı çizgi filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 2018 Tek Parça izle – Türk Animasyon Filmi "
  1. TomrisCicek 15 Ekim 2018, 22:39 -

    Yine klasik bir türk komedi filmi. İdare eder işte. Yani bu tazr filmlerden büyük beklentilere girmemek lazım..İdare eder işte

  2. Annen 30 Ekim 2018, 13:51 -

    Rafadan Tayfa animasyon olarak çizgi filmden daha güzel olmuş bence

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.