Sporbet

Rahibenin Laneti 2 Türkçe dublaj izle NUN 2 korku filmi

20-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Rahibenin Laneti 2 Türkçe dublaj izle NUN 2 korku filmi
594 defa izlendi

2018 de ilk filmi yayınlandıktan sonra dünya genelinde korku filmi sevenler tarafından oldukça sevilen filmin 2. serisi olan Rahibenin Laneti 2 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Rahibenin Laneti 2 izle adlı film sinemalar da 5.378.474 kişi tarafından izlenmiştir.

Rahibenin Laneti 2 Türkçe alt yazı izle

Rahibenin Laneti 2 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, genç Anna, bir takım problemler yaşadığı için kafasını toplamak için yaşadığı yerden farklı bir yere taşınmaya karar verir. Yeni bir başlangıç yapmak için hayal kuran Anna her şeyin güzel gideceğine inanır ancak işler pekte onun istediği doğrultuda ilerlemeyecektir. Yeni evine taşınan Anna için başta her şey çok güzel ilerler. Kitap yazmak için çok sessiz ve sakin bir ortam bulduğu için mutlu olur. Ancak bir kaç gece sonra evde beklemediği şeylerle karşılaşır. Evde tek başına olmasına rağmen öyle hissetmeyen Anna korkmaya başlar. Sanki evde onun haricinde farklı bir varlık daha gezmektedir. Onun varlığını hissettikçe kendisini korku dolu anların beklediğini anlar. Anna yaşadığı evden farklı bir eve taşındığı için bütün bu olanlar yaşanmıştır. Anna’nın gitmesini istemeyen Rahibe Catherine’in ruhu, Anna’yı ele geçirmek için her şeyi yapacaktır. Anna hayatı için, merhamet bilmeyen kötü ruha karşı savaşmak zorundadır. Ancak her ne kadar savaşmaya çalışsada ona yenik düşeceğini düşünür. Yeni taşındığı evin ilerisindeki kiliseye gitmeye karar veren Anna oradaki rahipten yardım ister. Rahip ise her şeyi bir bir anlatır ve kötü ruhlu rahibenin kendisini ele geçirmek istediğini anlatır. Rahip, Anna’yı bu durumdan kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır ancak Rahibe Carherine pekte duracak gibi değildir. Anna ise yavaş yavaş ümidini kesmektedir.

Rahibelerin nasıl korkunç olabileceklerinin anlatıldığı ve çok sevilen Rahibenin Laneti 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Jinna Karabasan izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.