Rampage Büyük Yıkım 2018 Türkçe Dublaj – Maymun İnsan Savaşı izle

12-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Rampage Büyük Yıkım 2018 Türkçe Dublaj – Maymun İnsan Savaşı izle
3.008 defa izlendi

2018 yılının en sevilen ve büyük bir merakla beklenen bilim kurgu filmlerinden olan Rampage Büyük Yıkım Türkçe dublaj izle, 32.000.000 dolar bütçesi ile büyük sahneleri içinde barındırmaktadır. Rampage Büyük Yıkım izle adlı film sadece dünya sinemalarında 19.438.265 insan tarafından izlenmiş ve büyük beğeni toplamıştır.

 

Rampage Büyük Yıkım 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Herkesin merakla beklediği bu filmi sitemize sizler için ekledik. Filmin konusunda ise Primatolog olarak görev yapan Davis Okoye, bir ormanda bulduğu gorilin bakımını üstlenmek ister. Bunu kabul eden bilim adamları ise bu goril üzerinde bazı testler yapacaklarını söylerler. Küçük ve tatlı bir goril olan Rampage, Davis Okoye ile güzel zaman geçirmektedir. Son derece akıllı olan bu gorilin bakımını üstlendiğinden dolayı mutlu olan Davis Okoye, bir gün gorilinin bıraktığı yer de olmadığını görür. Hemen bilim adamlarına gorilin nerede olduğunu sorar. Fakat Davis Okoye en yakın arkadaşı olarak gördüğü gorilin birden devasa bir büyüklüğe ve hırçınlığa sahip olduğunu görür. Bu durumun bilim adamlarının yapmış olduğu deneylerden kaynaklandığını anladığında ise oldukça sinirlenen Davis Okoye, arkadaşını öldürmek için harekete geçen askeri birlik ile büyük bir savaş içerisine girer. Arkadaşının bir suçu olmadığını ve bilim adamlarının yüzünden bu durumun gerçekleştiğini anlatmaya çalışsa da bir türlü başarılı olamaz. Fakat bir sorun vardır. Bilim adamları bu durumu sadece Rampage adlı gorilin üzerinde denememişlerdir. Onlarca hayvan üzerinde denenen bu deney sonrasında ortaya çıkan korkunç sonuç tüm ülkeyi etkisi altına alabilecek kapasitededir. Bu durum karşısında küresel bir felaketin oluşacağını anlayan Davis Okoye, bu durumu sadece kendisini hala tanımakta olan goril arkadaşı ile durdurabileceğini anlatır. Evrim geçirmesine rağmen en yakın arkadaşını tanıyan goril ise bu büyük mücadele de Davis Okoye’se ve insalığa büyük yardım edecektir. Rampage Büyük Yıkım tek parça izle adlı filmde hayvanların insanların gerçekten nasıl dostları olduğunu ve özellikle gorilgillerin insanlara ne kadar yakın beyin ve düşüncelerinin olduğuna tanıklık edeceksiniz.

 

2018 yılında yapılan bu filmin asıl amacı hayvanlar üzerinde uygulanan deneyler kötü sonuçlar verdiği zaman hemen öldürülmeleridir. Bu duruma karşı bir savaş niteliğinde olan Rampage Büyük Yıkım full hd izle adlı film sitemize tek parça ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ant-man 2 ve The Wasp adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirisiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Rampage Büyük Yıkım 2018 Türkçe Dublaj – Maymun İnsan Savaşı izle "
  1. Hüseyin demirkıran 12 Ağustos 2018, 21:36 -

    On numara super

  2. TVO_tvo 4 Mart 2019, 16:40 -

    Rampage büyük yıkım efsane bir film olmuş. Bakın size tavsiyem hd izleyin

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.