Sporbet

Ratatuy 2007 Amerika Animasyon Filmi Türkçe Dublaj izle

09-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ratatuy 2007 Amerika Animasyon Filmi Türkçe Dublaj izle
908 defa izlendi

Yemek yemeyi oldukça fazla seven bir farenin aşçı olmak için çıktığı yolda başına gelen maceraları konu alan Ratatuy Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 27.900.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ratatuy izle adlı film sinemalar da 17.278.322 kişi tarafından izlenmiştir.

Ratatuy tek parça animasyon filmi izle

Ratatuy tek parça izle adlı bu harika animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ramy adında ki bir farenin tuhaf hikayesini anlatmaktadır. Ramy bu zamana kadar insanların onu öldürmek istemelerine rağmen kurtulup kaçmayı başaran bir faredir. Bu zamana kadar farelere her zaman ön yargıyla yaklaşılsada Ramy diğer farelerden çok farklıdır. Ancak insanlar bunu bir türlü anlayamamışlar ve onu her zaman ölüm eşiğinde bırakmışlardır. Ramy’nin ise büyük bir hayali ancak imkansız denecek kadar zorlu olan bir hayali vardır. Çünkü Ramy Fransa’nın en ünlü restorandında aşçı olmak ister. Tek hayali bu olan Ramy bunun imkansız olduğunu bilsede ümidini asla bırakmaz. Çünkü kalbinin tam ortasında bu hayalinin gerçekleşeceğini düşünür. Ramy bir gün insanlar tarafından yakalanarak kanalizasyona atılır. Küçük fare Ramy oradan nasıl kurtulacağını bilmezken hayalini kurduğu bu yere gelir. Fransanın en ünlü restoranının kanalizasyonunda durmaktadır. Kanalizasyondan çıktığı sırada insanlar tarafından ne kadar öldürülmek istensende onların elinden bir şekilde kurtulmayı başarır. Bu restoranda istenmeyen ve kesinlikle hoşlanılmayan bir misafir olmanın verdiği hüzünle buradan gitmemek için elinden ne geliyorsa yapmıştır. Büyük ustanın yanına gelen fare onunla konuşarak yemek yapmak istediğini söyler. Usta aşçı, Ramy’nin bu konuşmasından etkilenerek ona bir şans verir. Patronu bu durumu görürse işten atılacağını bilir ancak işini tehlikeye atarak Ramy’e şans verir. Küçük fare Ramy zor bir yemek yaparak o yemeğin içine Aşçının söylemediği her şeyi ekler. Bu yemeği fare ile birlikte patrona götüren aşçı patronun çok beğenmesi ile birlikte Ramy işe alınır. Asla gerçekleşmeyeceğini düşündüğü bu hayal onu çok mutlu eder. Ramy yavaş yavaş usta aşçı ile birlikte ün kazanamaya başlar.

Bir farenin Fransa’da büyük bir restauranta yolunun düşmesi ile tüm hayallerinin gerçek olmasını beyaz perdeye aktaran Ratatuy full hd izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Oz Büyücüsü izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Ratatuy 2007 Amerika Animasyon Filmi Türkçe Dublaj izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.