Sporbet

Replicas 2019 Tek Parça izle – Amerikan Yeni Yıl İlk Bilim Kurgu Filmi

19-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Replicas 2019 Tek Parça izle – Amerikan Yeni Yıl İlk Bilim Kurgu Filmi
3.929 defa izlendi

2019 yılının ilk Amerikan bilim kurgu filmi olan ve izleyicilerin son derece heyecan ile sinema da izledikleri Replicas full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Replicas izle adlı film sinemalar da 45.216.490 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Replicas 2019 bilim kurgu izle

 

Replicas tek parça izle adlı bu mükemmel bilim kurgu filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Başarılı nörobilimci William Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan bir adamdır. Ancak onun için kariyeri her zaman ailesinden daha önemlidir. Karısı bu durumdan her zaman rahatsız olmaktadır. Bu yüzden William Foster eşi tarafından terkedilmektedir. Bir süre bunu kaldıramasa da zamanla alışmaya başlar. Kendini daha çok işine vermeye başlar. Fakat hala eşinin ve oğlunun geri dönmesini beklemektedir. Ne kadar onları arasa da bir türlü bulamamıştır. William Foster işini en üst düzeyde tutarak büyük bir plan kurar. Kafasında bir takım projeler vardır. Bir insan zihnini başarılı bir şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğinde olan William Foster iş hayatında ki en başarılı adımı atmak üzeredir. Ancak bir telefon üzerine bütün düzeni darmadağın olur. Eşi ve oğlunu bir trafik kazasında kaybeden William Foster kendini nasıl toparlayacağını bilmemektedir. Günlerce evden çıkmamaya başlar. William Foster büyük bir çaba içine girerek onları diriltmek için uğraş vermektedir. İnsanlar için bu imkansız olsa da o bunu yapmaya kararlıdır. William Foster ailesinin klonlarını yaratmaya çalışır. Günlerce, Aylarca bu iş üzerinde çalışır. Ancak bir türlü başarılı olamaz. Yavaş yavaş kafayı yemek üzere olan bu adam kendini büyük bir şekilde salar. Hayatının en büyük darbesi belkide ailesini kaybetmektir. Ailesinin kıymetini bilemediği için büyük bir pişmanlık içinde olan William Foster intihar etmeye kalkışır. Ancak beklenmedik bir haber alır. Arkadaşı Eşi ve oğlunun klonlarını yaratmayı başarmıştır. Bu mutlulukla iş yerine giden William Foster dünyanın en mutlu insanı olur. Gerçek olmasalar da onların yanında durması bile büyük bir mutluluktu onun için. Hayatını yeniden düzene sokmaya karar verir. Yaptığı bu deney sayesinde ise dünyanın en iyi bilim adamlarından olur. Ancak bu artık onun için önemli değildir. Artık onun için her şey ailesidir. Mesleğini bırakarak yaşadığı yerden taşınır. Başarılı konuşulmaya devam ederken o ailesinin klonlarıyla ilgilenmektedir. Aldığı büyük bir haber William Foster’ı yeniden sarsmaya yetmiştir annesi ve babasınıda o kazada kaybettiğini öğrenen William Foster büyük bir şok etkisine girer. Ancak bir karar vermesi gerekecektir 3 kişi klonlama hakkı olduğu için annesini mi yoksa babasını mı klonlayacaktır. Annesi ve babası arasında seçim yapmak zorunda kalan William Foster büyük bir sarsıntıya uğrar.

 

Dünya da yeni yapılmaya başlanan klonlama olaylarının konu olarak ele alındığı Replicas Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Zoe adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Replicas 2019 Tek Parça izle – Amerikan Yeni Yıl İlk Bilim Kurgu Filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.