Sporbet

Saf filmi 2019 Türkiye Almanya ortak yapım full hd izle

21-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Saf filmi 2019 Türkiye Almanya ortak yapım full hd izle
866 defa izlendi

Türkiye’de doğduktan sonra ailesi ile birlikte Almanya’ya giden ve orada kendisi gibi gurbetçi olan saf bir kadın ile hayatını birleştiren adamın dramatik öyküsünün ele alındığı Saf full hd izle adlı filmin bütçeis yapımcıları tarafından 3.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Saf izle adlı film sinemalar da 5.774.854 kişi tarafından izlenmiştir.

Saf filmi 2019 1080p hd izle

Saf tek parça izle adlı bu harika drama filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, gecekondu mahallesinde yaşayan ailenin konusunu anlatan bir filmdir. Kamil ile Remziye çocukluktan beri bir birlerine aşık çifttir. Çocukluklarından beri evlenmenin hayalini kuran aşıklar en sonunda evlenerek Fikirtepe’de gecekondu mahallesinde yaşamaya başlarlar. Yokluk içinde geçen evlilikleri onları epeyce sarsar. Ne olacağına dair bir fikri olmayan Kamil ve Remziye bu mahalleden taşınmak isterler. Ancak maddi durumları iyi olmadığı için ellerinden hiç bir şey gelmez. Beklenmedik bir şekilde mahalleleri kentsel dönüşüm yaşar. Gecekondu mahallesini tamamiyle yıkıp siteye çevireceklerdir. Mahalle sakinleri bu durumu her ne kadar istemeselerde yapabilecekleri bir şey yoktur. Kamil ise inşaat işçisidir. Mahallesini kendi elleriyle yıkmak zorunda kalacaktır. Mahalledikileri evlerinden 40 metre uzak bir yere yollayacaklardır. Ancak kimse orada kalıcı değildir. Kamil çok iyimser bir adamdır ancak Mahalle sakinleri Kamil’in üzerine çok gelir. Bu tepkiler ise Kamil’i çok farklı bir adama dönüştürür. Remziye ise bu durumdan hiç memnun değildir. Paraları olmadığı için kendilerine kalacak bir ev bulamazlar. Remziye düğünün kalan bir kaç takıyı satarak bir şeyler yapmaya çalışsada bu para onlar için çok azdır. Kamil ise bir şekilde bir yolunu bulmaya çalışır. Çift daha yeni evli olmalarına rağmen bir çok sıkıntı içerisine girer. Yaşadıkları yerde artık huzurları kalmamıştır. Her gece evleri taşlanmaktadır. İnsanlar onlara kötü davranmaktadır. Mahalleyi terkeden evli çiftin karşısına çıkar bu fırsat onların hayatını derinden etkileyecektir.

2019 yapımı olarak karşımıza çıkan ve ferstivaller de bir çok ödül kazanan Saf sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Türk İşi Dondurma izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.