Sporbet

Sahtekar 2008 Türkçe Dublaj izle – Angelina Jolie Tek Parça Gizem Filmi

17-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sahtekar 2008 Türkçe Dublaj izle – Angelina Jolie Tek Parça Gizem Filmi
1.164 defa izlendi

Kaybettiği çocuğu yerine kendisine tıpta tıp bir çocuk verildiğini fark eden ve bir annenin maceralarını konu alan ve izleyicilerin oldukça hoşuna giden Sahtekar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sahtekar izle adlı film sinemalar da 17.289.478 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Sahtekar 2008 full hd seyret

 

Angelina Jolie’nin baş rolünde oynadığı Sahtekar tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Christine Collins, yıllar önce sevdiği adamla birlikte mutlu bir beraberlik geçirmiştir. Christine Collins adama delicesine aşık olmakla birlikte ona bir o kadar da çok güvenmektedir. Her şey düzgün gitti derken sevdiği adamın onu terketmesi ile hayatı bir karmaşa haline girer. Christine Collins, bu terkedilmenin ardından kolay toparlayamaz. Hayat sanki onun için durmuş kalbi ise paramparça olmuştur. Kendisini bir adama adamanın mutsuzluğu ile hayatına tek başına devam eder. Bu yolda tam yalnız kaldım dediği sırada hamile olduğunu farkeder. Christine Collins, başta ne kadar üzülsede sonradan bu çocuğun onun için bir mucize olduğunu düşünür. Bu hayattaki tek varlığı olacağını düşünerek çocuğu doğurmaya karar verir. Kendisini bu çocuk sayesinde toparlamaya başlayan Christine epey zorluklar atlatarak bir iş sahibi olmayıda başarır. Ancak bebekle birlikte çalışması bir hayli zordur. Yıllar geçtikten sonra oğlu ile güzel günler geçiren Christine Collins büyük bir olaydan sonra yıkılır. Oğlu kaçırılan bu kadın her yerde oğlunu aramaya başlar. Polislerden yardım istesede polisler bu durumda çaresiz kadına destek değil köstek olurlar. Genç kadının oğlunu bulmasında hiç bir polis ona yardımcı olmamaktadır. Ne yapacağını bilmeyen anneye bir gün bir telefon gelir. Oğlunu kaçıran adamlar Christine Collins’i arayarak fidye isterler. Çaresiz anne bu parayı bulup buluşturup oğlunu kurtarmayı başarır. Kaçırılan oğlunun bulunmasıyla genç kadının duaları kabul olmuştur. Ancak anneyle oğlunun yeniden buluşmasının karmaşası arasında Christine bu çocuğun kendi çocuğu olmadığını fark edecektir. Christine aradığı cevaplara ulaşmak için büyük bir çaba sarf etsede bir türlü başarılı olamayacaktır. Bu cevapları öğrenmek içinse kendisine getirilen çocuktan laf almaya çalışır. Genç kadın yaşadıklarını zor atlatmışken bu durum karşısında nasıl toparlanacağı bilinmemektedir. Bir gün bir adamdan yardım isteyen Christine’nin yardım isteği kabul edilir. Rahip Briegleb bu yardımı büyük bir zevkle kabul etmiş ve genç kadının oğlunu bulmak için büyük arayışa geçmişlerdir. Genç kadının bütün umutları Rahip Briegleb’in elindedir.

 

Kendisine yapılan sahtekarlık sonrasında devletin polislerinden hesap sormak için harekete geçen kararlı bir kadının hayatını beyaz perdeye aktaran Sahtekar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yeni Hayat izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.