Sporbet

Sahtekar 2019 Türkçe dublaj izle Gandalf yeni film serisi

08-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sahtekar 2019 Türkçe dublaj izle Gandalf yeni film serisi
104 defa izlendi

Yaşlı bir çift hayatlarının sonlarına doğru torunlarına büyük bir miras bırakmak için çıktıkları yolda sahtekarlıklar yaparak insanları nasıl dolandırdıklarını beyaz perdeye aktaran Sahtekar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.900.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Sahtekar izle adlı film sinemalar da 5.474.793 kişi tarafından izlenmiştir.

Sahtekar 2019 tek part full izle

Sahtekar full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sahtekar, yaşamı boyunca her anını dolandırıcılık yaparak geçiren bir adamın aşık olmasını konu olarak ele alıyor. Roy Courtnay, yaşamı boyunca dolandırıcılık yapıp insanları kandıran yaşlı bir adamdır. Kendisine bir türlü dur diyemeyen bu adam sanki dolandırıcı olarak dünyaya gelmiş gibi karşısına çıkan kim varsa onu dolandırmadan bırakmamıştır. Yaşlı adam Roy Courtnay bir akşam yemeğine katılır ve o yemekte zengin bir iş kadını olan Betty McLeish ile tanışır. Bu ikili tanışmadan sonra yakınlaşmaya başlar ve bir birlerine karşı bir şeyler hissetmeye başlarlar. Ancak Roy Courtnay dolandırıcılık iç güdüsüne dur demeye çalışsada bunda pek fazla başarılı olamayacağını düşünür. Yaşlı kadının ise Roy Courtnay’ın geçmişi ile ilgili bir bilgisi yoktur. Betty’nin mali varlığı 3 milyon pound değerindedir ve bu Roy’un şimdiye kadarki yaptığı dolandırıcılıklar arasında en büyük parayı elde edeceği ilişki olacaktır. Betty’nin ayaklarını yerden kesmeye başlayan Roy Courtnay’ın planı düzenli bir şekilde işlemektedir. Ancak meydana gelen bazı tuhaflıklar sezer. Roy Courtnay, Betty’e çok değer vermeye başladığını anlar. Oldukça büyük bir servete konmak için Betty’i kandırmakla planını iptal etmek arasında bir seçim yapması gerekmektedir. Ancak ortaya bir anda Betty’nin torunu girer. Betty’nin torunu Roy’a hiç güvenmez ve kendisinde hissettiği bir takım şeyler olduğunu düşünür. Torunu ile Roy arasında kalan Betty ne yapacağını bilemez.

Son zamanlar da yapılan en anlamlı filmlerden olan ve dolandırıcılara karşı insanları bilgilendiren Sahtekar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Kin 2019 izle adlı filmide BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.