Sporbet

Şanslı Slevin 2006 Türkçe Dublaj izle Almanya ABD Filmi

26-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Şanslı Slevin 2006 Türkçe Dublaj izle Almanya ABD Filmi
814 defa izlendi

Sevgilisi tarafından terk edilen bir kadının hayatında hiç bir şeyin yolunda getmemesini konu olarak beyaz perdeye aktaran Şanslı Slevin Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 14.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Şanslı Slevin izle adlı film sinemalar da 17.389.475 kişi tarafından izlenmiştir.

Şanslı Slevin Türkçe seyret

Şanslı Slevin tek parça izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Slevin’in düzeni bir gün içinde epeyce bozulur. Derinden sarsılan Slevin ne yapacağı konusunda bir fikir sahibi değildir. Hayatının karmaşası onu derinden etkilemiştir. Oturduğu apartman polisler tarafından mühürlenmiştir. Nerede kalacağına dair bir fikri olmayan adam zor durumdadır. Evsiz kalmak ona epey ağır gelir. Kız arkadaşına gidip gitmemek arasında kalır. Onun karşısında düşük bir adam gibi gözükmek istemez. Ancak son anda sevgilisinin şehir dışına çıkacağı aklına gelir. Bu bahaneyle sevgilisine gitmeye karar veren genç adam beklenmedik bir şekilde evde birilerinin olduğunu görür. Başta yüzünü göremesede kapıdan izlediği sorada sevgilisi ve en yakın arkadaşı Jack’in ilişkisi olduğunu öğrenir. İki sevdiği insan tarafından kandırılıp aldatılmak onu derinden sarsar. Kız arkadaşı ne kadar olayı açıklamak isteyip ısrarcı olsada Slevin her şeyi gözüyle görmüştür. Evi aniden terk eder. Tüm hayatı artık berbat bir hal almıştır. Aynı günde hem evini hemde en yakın arkadaşı ve sevgilisini kaybetmiştir. Bu olayları anlatmak için arkadaşının Los Angeles’taki ev anahtarını almıştır. Biraz kafasını dinlemek isteyen genç adam bir gün boyunca yaşadıklarını atlatıp kafasını bir türlü dinleyemez. Ancak kötü yaşanmışlıkları durmayacak her şey çok daha fazla sarpa saracaktır. Başına gelen onca şeyden sonra daha ne gelebilir diye düşünürken kendi şehrindeki olayları unutacak hale gelecek olaylar yaşamaya devam edecektir. Haham ve patron yer altı dünyasının en büyük mafyalarındandır. Onlara bulaşan hiç bir insan bu zamana kadar onların elinden kaçamamıştır. Ortak olmalarına rağmen bir birlerinin düşmanı olan bu iki mafya babası Slevin Los Angeles’teki sokağına gelerek herkesi şoka sokarlar. O sırada evden çıkan Slevin ise başına büyük felaketler gelecek ve iki korkunç mafyanın arasında kalacaktır.

Sevgilisi tarafından terk edildikten sonra başına korkunç olaylar gelen ve ne olursa olsun hayatından birisinin olmasına inanan bir insanın hayatının anlatıldığı Şanslı Slevin full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz 3:10 Treni izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.