Sporbet

Scary Stories to Tell in the Dark 2019 Amerikan korku filmi izle

19-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Scary Stories to Tell in the Dark 2019 Amerikan korku filmi izle
825 defa izlendi

Amerika’lılar tarafından yapılan ve dünyanın en ilginç konusuna sahip korku filmi olarak karşımıza çıkan Scary Stories to Tell in the Dark Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Scary Stories to Tell in the Dark izle adlı film sinemalar da 5.458.544 kişi tarafından izlenmiştir.

Scary Stories to Tell in the Dark 2019 tek part izle

Scary Stories to Tell in the Dark tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Scary Stories to Tell in the Dark, küçük kasabalarında birden bire ortaya çıkan ani ölümlere çözüm bulmaya çalışan bir grup genci konu olarak ele alıyor. Küçük bir kasabada herkes çok mutlu hayatlar sürerken birdenbire ortaya çıkan bir ölüm herkesi çok şaşırtır bunun sebebini bilmeyen insanlar korkmaya başlar. Ancak bir gün birkaç kişinin daha ölümüne tanık olunur. İnsanlar aniden gelen sır gibi ölümlere anlam veremezler ve artık yavaş yavaş evden dışarıya adım atmamaya başlarlar. Bunu yapan katil bilinemez ve sanki görünmezmiş gibi kimse onun kim olduğunu öğrenemez. İnsanlar korku dolu anlarını çok zor atlatır ve bir zaman sonra bu travma atlatılmaya başlanır. O sırada bir takım genç grup katilin peşine düşmeye başlar. Aniden ortaya çıkan bir takım ölümler herkesin korkmasına yetmiştir ve bu grup insanların korkusundan dolayı bir şeyler yapmaya karar verirler. Bir plan yaparak bu planı uygulamaya çalışan gençler ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kaldığı için çok zorlanırlar ancak kurdukları planların ile yarayacağını düşünürler. Kasabadakilerin tek umudu bu gruptur. Ya katili bulup kasabaya rahat bir nefes aldıracaklardır ya da katil bir çok kişinin ölümüne yol açacaktır. Gençler ise planlarıyla birlikte katile yavaş yavaş yaklaşmaya başlar. Herkesin artık tek bir şüphelisi vardır ancak kimse o kişinin yanlış insan olduğunu düşünmez. Katil kasabanın en sevdiği ve güvendiği bir insandır.

2019 yılında vizyona giren ve izleyen herkesin en iyi korku filmi olarak lanse ettiği Scary Stories to Tell in the Dark full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Kıyamet Deneyi Aporia izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.