Sporbet

Şehir Işıkları 1931 Amerikan Romantik Komedi Filmi 720p izle

11-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Şehir Işıkları 1931 Amerikan Romantik Komedi Filmi 720p izle
923 defa izlendi

Dram, komedi, romantik kategorilerinde yer alan bu yapıtın seyirlik süresi 87 dakikadır. Charlie Chaplin’in yönetmeni ve yapımcısı olduğu bir filmdir. Aynı zamanda senaryosunu da Charlie Chaplin yazmıştır. Orijinal ismi City Lights’tır. 1931 Amerika yapımı bir yapıttır. Bir sokak serserisi ile kör bir çiçek satıcısının arasında geçen ilişkiler konu edinilmiştir.

 

Şehir Işıkları komedi filmleri 1931 izle

 

Sokak serserisi oldukça iyi yüreklidir. Kör çiçek satıcısını gördüğünden itibaren ona aşık olmuştur. Kızın kalbini çalmak için her türlü yolu denemeye hazırdır. Bunun için kendisini kıza zengin bir iş adamı gibi tanımaya karar verir. Film izlerken sizlerde kaliteye önem veriyorsanız, Şehir Işıkları full hd izle şeklinde atarak filmi yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Adam çok önceleri bir milyonerin hayatını kurtarmıştır. Bu nedenle sevdiği kızın görebilmesi için hayatını kurtardığı milyonerin yanına giderek ondan yardım istemektedir. Böylece  kör çiçek satıcısının ameliyat ile görebileceğini düşünür ve mutlu olur. Ancak zenginler hiçte düşündüğü kadar iyi niyetli değillerdir. Onlar görünüşte abartılı kibarlık göstermeye, kendi iç dünyalarında ise iki yüzlü olarak yaşamaya alışmışlardır. İyi niyetli sokak serserisinin karşılaştığı bu durumlarla baş etmesi fazlasıyla güçtür. Şehir Işıkları 720p izle şeklinde aratarak filmi izleyebilirsiniz. Charlie Chaplin’in başrolünde oynadığı bu yapıt dünya çapında oldukça ses getirmiş bir yapıttır. İzleyiciler tarafından belirlenen IMDB puanı ise 8.7 şeklindedir. Sokaklarda amaçsızca dolaşırken rast geldiği çiçekçi kız için her türlü maceraya atılmaya hazırdır. Kızın gözlerinin görmediği ilk anladığında elindeki son parası ile ondan bir çiçek satın alır.  Kızın görememesi durumu Charlie’yi oldukça üzer ve oradan sessizce uzaklaşır. Her ne kadar üzülse de Charlie kızdan çok hoşlanmıştır. Aklında sürekli onun hayali vardır. Charlie kafasında kızın hayali ile dolaşırken kendisini suya atarak intihar etmek üzere olan biri ile karşılaşır. Elbette ki intihara kalkışan kişiyi bu durumdan kurtarmak ister. Bu kişi, ameliyat parası için yardım isteyeceği milyonerdir. Onun hayatını kurtarır ve ileride ondan maddi olarak yardım ister. Şehir Işıkları 1080p izle şeklinde aratarak filmi izleyebilirsiniz. Charlie her yolu deneyerek bir şekilde parayı kazanacağına fazlasıyla inanmaktadır. Charlie Chaplin’in yanında Virginia Cherrill, Florence Lee, Harry Myers ve Al Ernest Garcia gibi oldukça yetenekli oyuncular vardır. Başyapıtta çiçekçi kızı Virginia Cherrill canlandırmaktadır. Sesli sinemanın oldukça yaygınlaşmaya başladığı dönemlerde Charlie Chaplin bunu reddederek bu yapıtı sessiz çekmiştir. Chaplin’in tüm becerilerini görebileceğiniz bir filmdir. Şehir Işıkları izle şeklinde aratarak filmi çeşitli alternatiflerden izleyebilirsiniz. Ameliyat parası için türlü yollar deneyen serseri adam birbirinden ilginç maceralara atılmaktadır. Tüm yaşadığı aksilikler onu kararından vazgeçiremez.

 

Çünkü o sevdiği kız için her şeyi yapmayı göze almıştır. Çoğu yönetmen tarafından Chaplin’in başyapıtı olarak görülen film IMDB sitesinden en iyi filmler arasında gösterilmektedir. Aynı zaman da bu filmin benzeri olan Asri Zamanlar adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Şehir Işıkları 1931 Amerikan Romantik Komedi Filmi 720p izle "
  1. YENiDUZEN 14 Aralık 2018, 10:37 -

    Şehir Işıkları full hd izle filmi Charlie Chaplin’in en iyi filmlerimden.

  2. Cottonbunny5 23 Nisan 2019, 16:00 -

    Charlie Chaplin filmi olan şehir ışıklarını defalarca izlemiş birisi olarak buradaki herkese öneriyorum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.