Sporbet

Şehrin Azizleri 2001 Tek Parça izle Amerikan Silahlı Filmler

17-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Şehrin Azizleri 2001 Tek Parça izle Amerikan Silahlı Filmler
712 defa izlendi

Kendilerini Tanrı’nın iyilik askerleri sanan ve suçlulara savaş açan iki kardeşin maceralarını konu alan Şehrin Azizleri tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Şehrin Azizleri izle adlı film sinemalar da 1.632.784 kişi tarafından izlenmiştir.

Şehrin Azizleri full hd seyret

Şehrin Azizleri Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, İrlanda asıllı ikiz kardeşler Connor Ve Murphy McManus, Boston’da yaşamaktadırlar. Zamanla bu iki kız kardeş büyür ve akılları her şeye yavaş yavaş ermeye başlamaktadır. İki kız kardeşte ailelerinde şuan ki durumunu göz önüne alıp dindar olarak büyümektedir. Bu onların hayatını tamamiyle değiştirecek bir şeydir ama ailesi de böyle büyüdüğü için kızlarını da bu şekilde büyütüp yetiştirirler. Kızlar küçükken bir şeylerin farkına varamasa da zaman içinde büyüdükleri için ailelerinin ne demek istediğini daha iyi anlamaya başlarlar. Kız kardeşler dinlerine çok düşkündür. İki kız kardeşte dindar birer insanlardır ve Tanrı’nın kendilerine Dünya’yı kötülükten koruma misyonu yüklediğine inanırlar. Bunun sonucunda kız kardeşler neyi nasıl yapıcağını ilk başta bilmediği için öncelikle bunu bir şekilde öğrenmek zorundadırlar. Dünya’nın kötü bir hal almasını istemedikleri için bunu bir an önce öğrenmek zorundadırlar. Onlar bunu nasıl yapacağını bilmiyordur ama onlara lazım olan bir çok şey vardır. Öncelikle bunları bir yerden temin etmeleri gerekmektedir ve daha sonra ise bunları kullanmayı öğrenmek zorundadırlar. Ortadan kötü insanları temizleyebilmeleri için bunu yapmaları şarttır. İkisinin de birikmiş biraz parası vardır ve bu paraları kullanarak onlara lazım olabilecek her şeyi alırlar. Bunları kullanabilmek ve öğrenmek amacıyla sessiz ve kimsenin olmadığı bir yere gitmek için yola koyulurlar. Bura da asıl eğitimlerini başlatıcaklardır ve geri döndükleri zaman ise Dünya’nın kötü hale gelmemesi için yapmaları gerekeni yapacaklardır. Yakalanmamaları için de ortadan onları belli edebilecek ve yakalatabilecek şeyleri yapmamaları için bunları da eğitimlerine eklemişlerdir ve bunları da öğrenmeye başlamışlardır. Eğitimlerinin sonuna gelmişlerdir ve artık öğrenebilecekleri her şeyi öğrenmişlerdir. Geriye sadece geri dönmek ve Boston’un azılı suçlularını temizlemek kalmıştır. Onlara nasıl ulaşabileceklerini bile bir şekilde bulmuşlardır. Kendilerinin de kadın olması sayesinde azılı suçluların onlara karşı bir zaafı olacağını tahmin etmişler ve ona göre de adımlarını atacaklardır. Geri döndükleri zaman yavaş yavaş onları temizlemeye başlamışlardır. Bir gün bir azılı suçlu daha temizleyecekleri zaman hiç beklenmedik bir şeyle karşı karşıya kalırlar. Onlar için bu sefer ki olay beklediklerinden daha zor olucaktır. Bu olay sonucunda arkalarından yanlışlıkla ip ucu bırakırlar ve FBI ajanı Paul Smecker kızların peşine düşer. Aslında onun bile isteyipte yapamadığı şey bu iken peşlerine düşmekten başka bir çaresi yoktur.

Suçlular ile savaşarak var oldukları şehiri temizlemek için savaşan iki kardeşin hayatını izleyeceğiniz Şehrin Azizleri full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İhtiras Rüzgarları izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.