Sporbet

Şekerpare 1983 Sansürsüz Yerli Şener Şen Komedi Filmi izle

30-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Şekerpare 1983 Sansürsüz Yerli Şener Şen Komedi Filmi izle
966 defa izlendi

Usta oyuncu Şener Şen’in baş rolünde oynadığı ve genel evden aşık olduğu bir kadın sayesinde hayatının nasıl değiştiğini konu alan Şekerpare sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Şekerpare izle adlı film sinemalar da 1.638.367 kişi tarafından izlenmiştir.

Şekerpare tek part izle

Şekerpare tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, karakol amiri olan Ziver bey çok başarılı bir polistir. Polislik yaptığı süre içerisinde pek çok başarıya imza atmış ve bir o kadarınıda yapmak üzere olan bir polistir. Aynı zamanda yanında çalışan komiser Cumali’de vardır. Ziver bey komiser Cumali’yi çok sever ve aynı şekilde Cumali’de Ziver beyi sever ve sayar. Bir Cumali’ye bir görev verilir. Genelevde çalışan bütün kadınları ve orayı işten adamın bir açığını bulup orayı kapatmasını sağlamaya çalışır. Bir ajan gibi geneleve gelen Cumali her şeyi planladığı gibi götürür. Ancak beklenmedik bir şey gelir başına. Genelevde Şekerpare adında bir kadına aşık olur. Bu aşk onun gözünü tamamiyle kör etmiştir. Hayatı boyunca hiç bu kadar aşık olmaya Cumali bu aşkın korkunç bir hale geleceğini biliyordur. Artık onun tek bir hedefi vardır. Oda Şekerpare’yi bu genelevden çıkarıp ona normal bir hayat kurmaktır. Bir zaman sonra Cumali’nin hala genelev göreviyle uğraştığını duyan Ziver bey bu duruma el koyar. Sonuç olarak Cumali’nin genelevden bir kadına aşık olduğunu duyar. Ziver bey bu durumdan çok rahatsız olmuştur. Bu yüzden Ziver genelev üzerinde ki kontrolünü arttırmaya başlar. Bu durumu duyan Cumali amirini ne kadar durdurmaya çalışsada kafidir. Ziver’in tek bir amacı vardır oda bu genelevi kapatıp buradakilerin hepsini hapse tıkmaktır. Cumali’yi bu görevden uzaklaştıran Ziver artık bu görevi kendi üstlenmiştir. Ancak Cumali sevdiği kadını bırakacak değildir. Tek isteği vardır oda Şekerpare’yi oradan almak. Onunla evlenip bir yuva kurmak ister. Ancak Şekerpare’nin ona karşı ne hissettiğini bir türlü bilemez. Bir gün geneleve tekrardan giden Cumali Şekerpare’nin de ona aşık olduğunu öğrenir. Bu öğrendiği şey ile tamamiyle gaza gelir ve Şekerpare’yi kaçırır. O sırada Ziver ise genelevi kapatma kararı çıkarmak için uğraşır. Ancak Letafet Hanım ve kızları Ziver’e hiç ummadığı kadar büyük bir oyun oynarlar.

Yerli komedi ve aşk filmleri arasında en iyileri arasında gösterilen ve bir çok usta oyuncunun oynadığı Şekerpare full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Oh Olsun izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Şekerpare 1983 Sansürsüz Yerli Şener Şen Komedi Filmi izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.