Sporbet

Selvi Boylum Al Yazmalım 1977 Full Hd Tek Parça izle – En iyi yerli Aik Filmleri

07-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Selvi Boylum Al Yazmalım 1977 Full Hd Tek Parça izle – En iyi yerli Aik Filmleri
1.153 defa izlendi

1977 yılında ülkemizde vizyona girdikten sonra genç kızların ve erkeklerin ilgi odağı olan, yaşadıkları aşk ile aşkın yüceliğini herkese anlatan Selvi Boylum Al Yazmalım full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Selvi Boylum Al Yazmalım izle adlı film sinemalar da 52.256.378 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Selvi Boylum Al Yazmalım full kalite izle

 

Selvi Boylum Al Yazmalım sansürsüz izle adlı filmin konusundna siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Selvi boylu yakışıklı İlyas ve al yazmalı Asya seneler önce bir birlerine kör kütük aşık olmuşlardır. Gözleri hiç bir şeyi görmeyen bu iki aşık bir birleriyle evlenmek için gün saymaktadır. O gün gelip çatar. İki aşık sonunda evlenip bir hayat kurmaya başlamıştır. Herkes onların bu durumuna mutlu olur. Al yazmalı Asya çok güzel bir kadındır. Gözü ise İlyas’tan başkasını görmemektedir. Ancak İlyas evlendikten bir zaman sonra yavaş yavaş Asya’dan uzaklaşmaya başlar. Bu durum Asya’yı çok üzsede bunu belli etmemeye çalışır. Artık bu durumu mahalle halkı bile farkeder. Ne olup ne bittiğini merak etseler de bir türlü aralarında olan sorunu öğrenemezler. Asya, İlyas’ın bazı tavırlarından şüphe içine düşmeye başlar. İlyas’ı takip etme kararı alır. Gördüğü şeyler ise onu derinden yaralar. O büyük aşk bitmiş, İlyas Asya’yı aldatmıştır. Destansı olan bu aşk beklenmedik bir şekilde sona erer ve Asya oğlu ile evi terk eder. Çünkü İlyas başka bir şans bırakmamamıştır. Asya ise ihanet ve yalan üzerine kurulu bir evlilik istememiştir. Oğlu ile büyük bir zorluk içine giren Asya ne yapacağını bilemez bir hale girer. Ancak şaşırtıcı bir şekilde Cemşit isimli bir adamla tanışır. Cemşit’in durumu çok iyidir bunun üzerine çaresiz kadın ve oğluna evinin kapılarını açar. Bir süre orada kalan Asya ve oğlu Cemşit’in onlara sanki ailesiymiş gibi davranışına çok minettar olur. Yıllarca bu şekilde yaşayan Cemşit ve Asya artık bir aile olur. Aynı zamanda ikisi de bir birine aşık olur. Asya’nın oğlu ise artık Cemşit’e “baba” demeye başlar. Her şey beklenmedik bir şekilde iyi geçer Asya ise İlyas’ı ve ihanetini yavaş yavaş unutmaya başlar. Ancak beklenmedik bir şekilde İlyas çıkagelir. Cemşit, Asya ve İlyas arasında olan gerginlik çok büyük bir şekilde büyüyecektir. İlyas pişman bir şekilde Asya’ya yalvarırken Asya artık ona hiç bir şey hissetmediğini anlamaya başlar. İlyas defteri onun için kapanmıştır. Ancak İlyas hayatını yaşadıktan sonra büyük bir pişmanlık duymaya başlar. Asya’yı çok özlediğini ve onsuz yapamadığını söyler. Asya ise barışmamaya kararlıdır onun için artık önemli olan iki kişi vardır oğlu Samet ve Cemşit’tir. Kalp kırıklıkları geçmese de Cemşit sayesinde kabuk bağlayan yaraları iyileşmek üzeredir. İlyas ise bunu bozamayacaktır. Her ne kadar bunun için çaba sarfetse de Asya için bu mesele bitmiş Samet için ise gerçek babası zor günlerinde onlara evinin kapısını açan Cemşit’tir.

 

İki Türk yıldızın baş rollerini paylaştığı ve yerli aşk filmleri arasında bir daha zirveyi kimseye kaptırmayan Selvi Boylum Al Yazmalım tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yanımda Kal izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.