Sporbet

Sesinde Aşk Var tek parça izle 2019 yerli romantik film

17-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sesinde Aşk Var tek parça izle 2019 yerli romantik film
476 defa izlendi

Ülkemiz de şarkısı yapıldıktan sonra klibinden harika bir aşk filminin çıkarıldığı ve romantik film sevenlerin sabırsızlıkla bekledikleri Sesinde Aşk Var tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Sesinde Aşk Var izle adlı film sinemalar da 7.367.364 kişi tarafından izlenmiştir.

Sesinde Aşk Var tek part 2019 seyret

Sesinde Aşk Var full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sesinde Aşk Var, hayatına yön vermesi gereken bir dönemde aşık olan 17 yaşındaki genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Deniz’in yaşantısı çocukluğundan beri çok üzüntülü ve bir o kadarda yorucudur. Deniz daha çok küçükken annesi ve babasını bir trafik kazasında kaybeder. Önce yetimhaneye verilen genç kız bir zaman sonra dedesi tarafından yanına alınır. Deniz’in sesinin güzel olması sonucunda tek istediği şey şarkı söylemektir. Türbanlı porno Hayatının çoğunu şarkı söyleyerek geçiren genç kızın tek zevki budur. Şarkı söylemek Deniz’in her zaman huzur bulmasını sağlar ancak dedesi Şükrü geçmişte yaşadığı bir travma sonucunda torununun şarkı söylemesine karşı çıkar. Deniz ise bu yüzden kendisini tamamiyle derslerine verir. Pek fazla arkadaşı olmayan Deniz okuldaki çoğu erkek tarafından verilir. Soğukkanlı ancak bir o kadarda şefkatli olması onun çok dikkat çekmesini sağlar. Denize ise hayatı boyunca hiç kimseyi istemez. Ancak bir gün okula Rüzgar isimli bir çocuğun gelmezi ile Deniz’in hayatı bambaşka bir hal alır. Deniz, elinden gitarı düşmeyen bir genç olan Rüzgar sayesinde hayatında gerçekten yapmak istediği şeyi keşfetme yolculuğuna çıkar. Ancak bu süreç Deniz’in dedesinin rahatlığını tetiklemeye sebep olur. Dedesine çok düşkün olan Deniz onu çiğnemek isteme. Müzik ve dedesi arasında kalan genç kız geçmişi ile alakalı bir sır öğrenir. Bu sır sayesinde Deniz’in hayatı tersine döner ve her şey çok üzücü bir şekilde gelişir.

Romantizm ve aşkın bir arada olduğu ve aynı zaman da müzikler ile desteklenen Sesinde Aşk Var sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Gloria Bell 2019 izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.