Sporbet

Shadow Çin Halk Cumhuriyeti Türkçe dublaj dövüş filmleri izle

17-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Shadow Çin Halk Cumhuriyeti Türkçe dublaj dövüş filmleri izle
1.978 defa izlendi

2019 yılında vizyona giren ve Çin’liler tarafından yapılan nadir bir bilim kurgu aksiyon filmlerinden olan Shadow Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Shadow izle adlı film sinemalar da 5.747.896 kişi tarafından izlenmiştir.

Shadow full hd Çin filmi izle

Shadow tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, samurayın yaşadığı hiç beklemediği aslında bir bakıma da başına gelebilecek şeyleri konu alan bir filmdir. Samuray bu uğurda ilk başta neler olucağını tahmin edememiş bile olsa bir şekilde az çok her şeyi öngörebiliyordur. Çünkü daha öncede ustası bu tarz bir şey yaşamıştır ve bu sebeptende aynı şeyin onunda başına gelebileceğini az çok tahmin etmektedir. Efsane olarak anılsa bile samuray bunu zamanında ustasından görmesinin sebebi ile buna efsane dememektedir ve daha çok onun için doğru olan şeyle hareket etmek istemektedir. Samurayın başına korktuğu şey gelicektir ve bundan kaçamayacağı için savaşmaktan ve kazanmaktan başka hiçbir çaresi yoktur. Samuray bu olay yaşandığı zaman köye girdiğinde herkes tarafından korkunçlu ve korkulu gözlerle ona bakıldığının farkındadır ve o kalabalığın içinden yürüyerek gitmekten başka bir çaresi olmadığını fark etmiştir. Onun için sadece şu anda önünde onu engelleyen şeye odaklanmalı ve onu kendisi engelleyip bundan hem kendini hemde kendi insanlarını kurtarmak zorunda olduğunu biliyordur. Bu savaşa gireceği zaman hiçbir şeyi olmayan birine rağmen yine de çok fazla bir kayıp olacağını tahmin ediyordur ve her türlü sonuca kendini hazırlaması gerektiğini de biliyordur. Bu savaşta kadının tekiyle karşılaşar ve onunda aslında bu olaylar hakkında çok fazla şey bildiğini fark eder ve istemedende olsa ona karşı bazı duygular beslemeye başlamaktadır. Bu savaşı hem kazanıp hemde o kadına kavuşmanın bir yolunu bulmalıdır ama bilmediği şey ise bu kadının olay üzerinde çok büyük bir ana karakter olarak rol aldığıdır. Bunu zaman içerisinde başına gelen şeyle fark etmiş ve öğrendikten sonra ise artık nasıl bir karşılık vereceğini kestirememeye başlamıştır. Kafası karışmıştır ve artık kendisini toparlayıp düzgün bir karar vermelidir. Ya korktuğu şey kendisi ile beraber herkesi yok edecektir ya da korktuğu şeyi bir şekilde yok edip, duygular beslediği kadına kavuşmanın bir yolunu bulacaktır.

Son yılların canavar ve insan savaşı olarak en iyileri arasında gösterilen ve eleştirmenlerden tam not alan Shadow full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hellboy 3 izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.