Sporbet

Siccin 1 Tek Parça Full izle – 2014 Yerli Cin Korku Filmleri

12-09-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Siccin 1 Tek Parça Full izle – 2014 Yerli Cin Korku Filmleri
3.480 defa izlendi

Siccin serisinin ilk filmi olan ve insanlarımıza cin temalı korku filmlerini sevdiren Siccin 1 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Siccin 1 izle adlı film sinemalar da 2.266.483 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Siccin 1 2014 izle

 

Siccin 1 sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Ali ve Ayşe son derece mutlu olan evliliklerinde bir de kızları olunca çok mutlu olurlar. Fakat Ali’nin bir hatası sonucunda kızı kör doğar ve bir daha dünyayı göremeyecektir. Bu durumdan sürekli kendisini sorumlu tutan Ali artık karısının yüzüne bakamaz hale gelir. Devamlı karısını tersleyen bu adam aynı zaman da kuzeni Fatma ile ilişki yaşamaya başlar. Karısı ile yaşayamadığı cinsel hayatı kuzenin de bulan Ali, ne olursa olsun karısından boşanma taraftarı değildir. Fakat bir gün kuzeni Fatma’nın kendisinden hamile kaldığını öğrenince onu tehtid eder ve karısına kesinlikle söylememesi gerektiğini söyler. Fakat Fatma ne olursa olsun Ali’yi Ayşe’nin elinden almaya kararlıdır. Bir gün Ali’nin kasabına giden Fatma bura da Ali’yi tehtid eder. Oldukça sinirlenen Ali ise Fatma’ya tokat atınca bir anda kadının vajinasından kan gelmeye başlar. O sıra da çocuğunu düşüren Fatma Ali’ye son derece sinirlenir ve hastahane de 3 gün kaldıktan sonra doğru köyüne gider. Köyde bir büyücü hoca ile konuşan bu kadın İstanbul’a gelerek Ayşe’nin yanına uğrar ve onun bir adet kanlı pedini alarak hocaya götürmeyi amaçlar. Fakat bu sıra da kızları adet olmuştur ve pedini banyoya atmıştır. Fatma ise pedi Ayşe’nin pedi zannedip almış ve bunu doğruca hocaya götürmüştür. Normal de Ayşe’ye büyü yaptırdığını zanneden Fatma aslında büyüyün küçük kızlarına yaptırmıştır. Bu durumdan sonra çığırından çıkan olaylar sonrasın Ali eşi Ayşe’yi kurtarmak için cami hocasına baş vurur. Kadına musallat olan cinler olduğunu sanan hoca ise kadının kafasına odunla defalarca vurarak ölmesine sebep olacaktır. Fakat asıl gerçek ortaya çıktığında ise herkes büyük bir acı yaşayacaktır. Asıl büyülenen Ayşe değil kızı Merve’dir. Büyüy yaptıran Fatma’nın ölümü ise zamanında ölen kocasının arafta sıkışmış ruhu tarafından olacaktır.

 

2014 yılının en iyi korku filmi seçilen ve izleyiciler tarafından adeta en iyi korku filmi diye lanse edilen Siccin 1 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Siccin 5 adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
10 yorum bulunmaktadır: " Siccin 1 Tek Parça Full izle – 2014 Yerli Cin Korku Filmleri "
 1. aydinpost 12 Eylül 2018, 21:30 -

  Bence Siccin serisinin en güzel filmi Siccin 1 izle filmidir. Herkes bence bunu izlemeli.

 2. IkmalAz 27 Eylül 2018, 20:56 -

  felaket iyi bir korku filmi. Bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum.. arkadaşlar kesinlikle izleyin derim. Her sahnesi nefes kesici bir korku filmi. Hasan Karacadağ filmleri ile yarışır bir seri bu kesinlikle..

 3. HashingGives 27 Eylül 2018, 20:56 -

  karanlıkta izlemeyın altınıza sıçarsınız

 4. Nivinichi 7 Aralık 2018, 00:47 -

  Siccin 1 filmindeli cin sahnelerinme bayılıyorum

 5. ainfarihanzn 25 Aralık 2018, 15:15 -

  Ülkemizin en korkunç filmlerinden Siccin 1 sonunda bura da yayınlanıyor. Oh be

 6. _bxlle 25 Aralık 2018, 15:19 -

  Konu bakımındna oldukça korkunç olan Siccin 1 filmi çocuklar tarafından izlenmemeli.

 7. ArslanMustafa69 9 Ocak 2019, 11:57 -

  Harika bir film. Korku sevenler için birebir.

 8. balgibibirii 7 Şubat 2019, 15:03 -

  Siccin izliyoz sonrasında tuvalete gidemiyoruz bu nasıl iştir arkadaş

 9. vuslatcan_ 29 Mart 2019, 19:55 -

  Siccin serisi güzel. Korku filmi izlemek isteyen 1. serisinden başlasın

 10. belahplis 3 Ağustos 2019, 16:48 -

  Siccin 1 en güzeliydi. Sonradan hep aynı insanlar ile bokunu çıkardılar

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.