Sporbet

Siccin 2 Sansürsüz Tek Parça izle – 2015 Yerli Cin Korku Filmleri

13-09-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Siccin 2 Sansürsüz Tek Parça izle – 2015 Yerli Cin Korku Filmleri
2.652 defa izlendi

Türkiye’nin en korkunç filmlerinden olan ve bir seri halinde giden filmin 2. halkası ile karşımıza çıkan Siccin 2 sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL bütçe ile yapıldığı açıklanmıştır. Siccin 2 izle adlı film sinemalar  da 2.457.217 kişi tarafından izlenerek büyük bir sükse yapmıştır.

 

Siccin 2 2015 tek parça izle

 

Siccin 2 tek parça izle adlı Türk korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Can ve Hande ismin de iki karı koca, uzun süren sevgililik dönemlerini evlilik ile taçlandırmış ve bir de çocuk sahibi olmuş iki mutlu çifttir. Özellikle Can akşamları eve gelerek çocuğu ile vakit geçirebilmek için can atmaktadır. Fakat bir gün başlarına gelen bir kaza sonrasında bu karı kocanın hayatı adeta kabusa dönecektir. Kocası ile telefonda konuşan Hande oğluna mama hazırlarken bir anda dolabın devrilmesi ile oğlu dolabın altında kalır. Bir kaza sonucunda oğlunu kaybettiğine inanan bu kadın ile kocanın arası bu olayın ardından komple açılacaktır. Can evladının karısının ihmali yüzünden öldüğünü düşünmektedir. Aslında gerçeğin bu şekilde olmamasına rağmen kadın da hatanın kendisin de olmaya başladığına inanmıştır. Tüm bu olayların yaşandığı sıra da ise ev de tek başına akşama kadar duran Hande bir takım halüsilasyonlar görmeye başlar. Karısındaki bu değişimi fark eden Can ise ona yardım etmek için bir şeyler yapmayı planlar. Fakat devamlı kendisini oğlunun minik mezarın da bulan bu adam sonunda mezarın başında intihar edecektir. Cin’lerin musallat olduğu kadın ise artık tek başına kalmış ve bu konu da yardım alacağı kimse bulunmadığından dolayı en sonunda en yakın arkadaşını yaşadığı şehre çağırır. Başından geçen olayları bir bir en yakın arkadaşına anlatan bu kadına yardım elini uzatacak olan yine eski dostudur. Bu kadını tanıdığı iyi bir hocaya götüren kadın arkadaşının kurtulacağına canı gönülden inanır. Hocanın okuduğu dualar sonrasın da kadına 41 dikişi büyüsü yapıldığını ortaya çıkarır. Bu büyü ise en ifrit cinleri bir aileye musallat etmek için kullanılan bir büyüdür. Hocanın bu büyüyü bozabilmesi için büyünün kaynağına gitmesi gerekecektir. Fakat bunu bilen cinler çoktan hazırlıklarını yapmışlardır bile.

 

Son zamanlarda dabbe filmini geçen ve o filmden daha çok izlenen bir yerli korku filmi olan Siccin 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin son serisi olan Siccin 5 adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
8 yorum bulunmaktadır: " Siccin 2 Sansürsüz Tek Parça izle – 2015 Yerli Cin Korku Filmleri "
 1. erahwhoo 28 Eylül 2018, 17:53 -

  Ben korku filmlerinden çok korkan bir insan değilim ama Bu siccin serisi harbi adamı geriyor. Gerçekten korkutucu izlerken yalnız yasıyorsanız gece sıkıntı yasayabiliyıorsynuz :))

 2. HyeHusna 28 Eylül 2018, 17:54 -

  Dabbe serisinden 10 kat daha guzel bence Siccin serisi. Site calısanlarına da tesekkürler, guzel paylasımlar yapıyorsunuz

 3. tarmizi_arl 25 Aralık 2018, 15:15 -

  Kral bir film olmuş Korkmak isteyen herkes izleyebilir.

 4. tarmizi_arl 25 Aralık 2018, 15:16 -

  Ben Siccin 2 filmini her filmden çok seviyorum

 5. Esrhamide 9 Ocak 2019, 11:57 -

  Dabbe den sonra en iyi korku filmi siccindir.

 6. sheikh_anon 7 Şubat 2019, 15:02 -

  İnanmayan var mı acaba cinlere aranızda

 7. Hujandisenja 30 Mart 2019, 19:11 -

  Korku filminde kral olan siccin 2 dir. Üstüne tanımam

 8. rumputgoyang99 5 Ağustos 2019, 14:35 -

  Siccin 2 de oynayan kadın bizim akrabamız 🙂

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.