Siccin 6 Tek Parça Sansürsüz Full Hd izle – 2019 Yerli Türkçe Korku Filmleri

02-12-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Siccin 6 Tek Parça Sansürsüz Full Hd izle – 2019 Yerli Türkçe Korku Filmleri
156 defa izlendi

Yerli korku filmleri arasından en uzun seriye sahip 2 filmden birisi olan ve korku severlerin büyük bir keyifle izlediği Siccin 6 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Siccin 6 izle adlı film sinemalar da 5.124.686 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Siccin 6 2019 tek parça full seyret

 

Siccin 6 sansürsüz izle adlı bu mükemmel yerli korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Gamze hayatı boyunca her zaman asosyal bir kızdır. İnsanlarla olan iletişimini çok büyük bir şekilde uzak tutmaktadır. Zengin bir ailenin tek kızı olan gamze için hayat çok kolaydır. Bu zamana kadar istediği her şeyi elde etmektedir. Ailesi onun sorunlu bir çocuk olduğunu yıllarca düşünmektedir. Tuhaf haraketleri, annesi ve babasına bile yaklaşmayışı herkese büyük sıkıntılar doğurmaktadır. Yıllar geçtikten sonra bu huyları biraz daha azalmaya başlar. Ancak saldırgan bir yapıya sahip hale gelir. Ne kadar atlatmak için doktora gitse de hiç kimse başarılı olamaz. Hastaneye kapatılacak dereceye gelen Gamze’nin hayatı zorlu bir döneme girmeye başlar. Kendi kendine konuşmaları bir hayli artmıştır. Ne yapılacağı bilinmez bir hale gelirken en yakın arkadaşı Duygu onu bir hocaya götürme kararı alır. Başta bu durumu kabul etmeyen genç kız yaşadığı sıkıntılar artmaya başlarken bir hocaya gider. Hoca Gamze daha kapıdan girer girmez Gamze’de bir şeyler olduğunu hisseder. Okuyup üfledikten sonra genç kıza bir tas su içirir. Ne olup olmadığını bu tasa bakarak anlar. Gamze’ye anne karnındayken bir büyü yapılmıştır. Gamze’nin kıskançlık yüzünden doğmasını istemeyen akrabalar onun ölmesi için bir büyü yaparlar. Ancak doğuma az kala yapıldığı için Gamze ölmez. Ölmemesine rağmen hayatı her zaman zorluklarla geçmiştir. Aile yapısı, para, aile sevgisi olarak çok kıskanılsa da herkes tarafından sevilmeyen bir çocuk olmuştur. Gamze’nin gün geçtikçe kabusları hissettiği görünmeyen varlık sayıları artmaya başlamıştır. Ne yapacağını bilmeyen Gamze bu durumdan kurtulmak için hocadan yardım ister. Ancak hoca gücünün bu duruma yetmeyeceğini söyleyerek ona farklı birisi önerir. Bu hoca kolay kolay herkesi kabul etmez. Ancak Gamze’nin ismini duyduğu anda onu kabul eder. Hoca genç kızla karşı karşıya geldiği sıra da büyük bir korku içerisine girer. Daha önce hiç böyle hissetmemiştir. Onlar çok güçlü ve bir o kadar da tehlikeli varlıklardır. Gamze ise onların kayıp çocuğudur. Gamze’yi yanlarına çekmek için bir çok yolu denemişler ama bir türlü başarılı olmamamışlardır. Şimdi sıra yeni kozlarındadır. Hoca eğer genç kızı kurtaramazsa genç kız büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır.

 

Siccin serisinin 2019 yılında vizyona giren ve izleyicilerin yanı sıra eleştirmenlerin bile tam not verdikleri Siccin 6 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin 5. serisi olan Siccin 5 izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Siccin 6 Tek Parça Sansürsüz Full Hd izle – 2019 Yerli Türkçe Korku Filmleri "
 1. Mohd_Alnasser 11 Aralık 2018, 16:43 -

  Siccin 6 tek parça izle olarak burada yayınlanacakmış

 2. CinemaGuide 11 Aralık 2018, 16:43 -

  Tamam da Siccin 6 izle sinemalara düşer düşmez burada olacak mı ?

 3. manwithacaps 11 Aralık 2018, 16:43 -

  Admin Siccin 6 hangi tarihte çıkacak. Buradan izlemek istiyorum

 4. CinemaGuide 14 Aralık 2018, 10:35 -

  Siccin 6 tek parça izle filmi efsane olacak göreceksiniz.

 5. Mohd_Alnasser 14 Aralık 2018, 10:35 -

  Bu filmin en güzel serisi bu olabilir. Fragmanında bile korktum. Siccin 6 izle sabırsızlıkla bekliyorum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.