Sporbet

Siddah 2019 sansürsüz full hd izle lanetli 4 genç filmi

09-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Siddah 2019 sansürsüz full hd izle lanetli 4 genç filmi
290 defa izlendi

2019 yılında vizyona girdikten sonra tüm korku filmlerinin bir kenara bırakılmasına neden olan ve izleyen herkesin korkudan evde tek kalamamasını sağlayan Siddah sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Siddah izle adlı film sinemalar da 2.645.874 kişi tarafından izlenmiştir.

Siddah yerli korku filmi 2019 full izle

Siddah tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Siddah, Cinler tarafından lanetlenen dört gencin korku dolu hikayesini konu olarak ele almaktadır. 4 genç bir araştırma sonucunda eski bir köye gider ve bu köyde istedikleri paranormal araştırmayı gerçekleştireceklerini düşünürler. Köye gittikleri sırada onlara her şey sıradan gelir ancak hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Araştırmaya başladıkları sırada köylüler sorularına pek fazla yanıt vermek istemez. Bunun sebebini anlamayan gençler büyük bir merak içerisinde araştırmalarına devam eder ve devam ettikleri süre zarfında her şey alt üst olmaya yakındır. Dört genç bir anda beklemedikleri varlıklarla karşı karşıya kalırlar. Onları korkutan bir çok olay vardır. Ancak en büyüğü arkadaşlarından bir tanesinin bir anda ortadan kaybolmasıdır. Gençler kaybolan arkadaşını aramak için yola koyulur. Bu köye cinleri araştırmaya gelselerde cinlerin varlığına inanamamaktadırlar. Ancak bu yapmaları gereken en son şey olmalıdır. Bir anda şiddet içerikli şeyler meydana gelir. Her şey büyük bir şaka gibi olsada hiç bir şey şaka değildir. Aksine şaka olması istenecek kadar gerçektir. Sabah olduğunda her şey durulur. Gençler ise o sırada köyden çıkmak için can atar. Kaybolan arkadaşlarını bulmadan gitmek istemeselerde ellerinden hiç bir şey gelmez ve sonunda evlerine dönmeyi başarırlar. Köyden kurtulup evlerine döndüklerinde bu kabusun biteceğini düşünen gençler için korku dolu anlar daha yeni başlar. Çünkü bu gençler cinler tarafından lanetlenmiştir.

Bir kadın ve bir adamın hayatında yaşadığı gerçek ve en korkunç olayları beyaz perdeye aktaran Siddah full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da K-12 izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Siddah 2019 sansürsüz full hd izle lanetli 4 genç filmi "
  1. Hasan 17 Eylül 2019, 03:15 -

    Film sitesi deil kumar teşvik sitesi amk

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.