Sporbet

Sınırları Aşmak 2006 Türkçe Dublaj izle Almanya ABD Filmi

31-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sınırları Aşmak 2006 Türkçe Dublaj izle Almanya ABD Filmi
638 defa izlendi

1995 yılında yaşanan ve ünlü olmak için büyük şehire giden bir gitaristin hayatının anlatıldığı Sınırları Aşmak Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 36.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sınırları Aşmak izle adlı film sinemalar da 563.785.943 kişi tarafından izlenmiştir.

Sınırları Aşmak 1080p seyret

Sınırları Aşmak tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Siyah giyinen adam J.R Cash onun için her şey bir gitarla başlamıştır. Küçüklüğünden beri müziği her zaman çok seven ve kalbinin en güzel yerine taht yapan adam J.R Cash. Bu adamın tek istediği şey ilerde iyi bir Rock grubunun başında olup doyasıya şarkı söyleyerek gitarını çalmaktır. En büyük hedefi ile bütün dünyanın onu tanıyıp sevmesidir. Bir akademide öğrencilik hayatı başlayan J.R Cash için büyük bir heyecan vardır. Ancak heyecanını bir kenara bırakarak hayallerimin peşinden koşması gerekmektedir. Burs sayesinde Londra’nın en güzel müzik okulunda okumaya başlamıştır. Hayatı boyunca dertlerinin sesini dinleyen adama artık kendi müziği ile acının sesini susturacaktır. J.R Cash bir zaman sonra şarkı sözü yazmayada başlar. Müziğini sözlerini her şeyini kendisi ayarlar ve kendisi söyler. İnsanlar onun bu azmine bayılır. Hatta okulunda ki kızların çoğu neredeyse onun yakışıklılığına ve yeteneğine hayrandır. Ancak J.R Cash bunun bir yetenek olmadığını söyler. Ses yetenektir doğuştan gelir insana ancak ders alarak bir sesin güzelleşmesi çok kolaydır. Asıl amaç çalışmak ve azimdir. Bir enstrüman çalmak için azim ve çaba gereklidir. Eğer azim olmazsa kimse o enstrümanı çalamaz. Ancak azimli ve çalışkan olan bir insan istediği enstrümanı çalmayı başarır. Her şey insanın kendisine bağlıdır. İnsan ne isterse o olur. Sadece çalışmak gereklidir. Hayatının en büyük vurgununu ilk parçası ile yapmıştır J.R Cash. Hatta tek aşkı müzik değildir onun. Aşık olduğu bir kız vardır. Ancak annesi gibi bu kızda kanser hastasıdır. Kıza çok aşık olan J.R Cash kazandığı paralarla onun tedavisini öder. Ancak hiç bir para ve tedavi onun iyileşmesine yetmez. Hayatının aşkını kaybeden J.R Cash acılar içinde kaybettiği gün sahneye çıkar. Biz ondan sadece müziği değil aşkın en acı tarafınıda öğreniriz.

Herkesin hayallerinin peşinden koşması gerektiğini beyaz perdeye aktaran ve eleştirmenlerden tam not alan Sınırları Aşmak full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ölüm Kitabı izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.