Sporbet

Sokağın Çocukları 2019 yerli dram filmi hayvan sevgisi full hd izle

06-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sokağın Çocukları 2019 yerli dram filmi hayvan sevgisi full hd izle
655 defa izlendi

Ailesi tarafından terk edilen ya da sokağa atılarak sahip çıkılmayan çocukların hayvanlar ile bağını beyaz perdeye aktaran Sokağın Çocukları full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Sokağın Çocukları izle filmi sinemalar da 5.764.856 kişi tarafından izlenmiştir.

Sokağın Çocukları 1080p hd izle

Sokağın Çocukları sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 5 sokak çocuğunun hüzünlü hikayesini anlatmaktadır. Hayatları daha doğar doğmaz tükenen sokak çocukları çok zor durumlar ile karşı karşıya kalmıştır. Ne yapacağına dair hiç bir fikirleri bile yoktur. Onlar için bazıları doğuştan şanslı bazıları ise doğuştam şansızdır. Ahmet annesi tarafından cami avlusuna bırakılarak terk edilmiştir. Mert’in ise annesi ve babası bir trafik kazası sonucunda hayatlarını kaybetmiştir. Ona bakacak hiç kimsesi olmadığı için ise yurda verilmiştir. Umut annesinin fazla alkol tüketimi ve çocuğuna bakmaması sonucunda devlet tarafından annesinin elinden alınmıştır. Bu 3 küçük bebek yurtta bir birlerini bulur be tanışırlar. Daha sonra aralarına iki kişi daha katılır. Bu iki çocuk öz kardeştir. Anneleri kanser yüzünden ölmüş ve babalarının onlara şiddet uygulaması sonucunda devlet tarafından yurda gönderilmiştir. Bir birlerini bularak kardeş gibi büyüyen çocuklar yurtta eziyet çektikleri için yurttan kaçarlar. Sokakta yaşamaya başlayan bu çocuklar ne yapacaklarını nasıl karınlarını doyuracaklarını bile bilmez. Isınmak için sokak köpekleriyle birlikte yatarlar. Hayatlarına yenilgiyle başlamış ve sonuna kadar acı içinde yaşamlarını sürdürmüşlerdir. İstedikleri tek şey ev, sıcak bir anne çorbasıdır. Ancak hayat onlara bunu çok görmüştür. İstedikleri kadar çabalasalarda ellerinden hiç bir şey gelmez. En sonunda hepsi birden hırsızlık nedeniye hapise atılır. Buradan çıkıp kendi hayatlarını düzene sokmak gibi bi amaçları vardır. Ancak istedikleri bu şey pekte kolay olmayacaktır. Çünkü onlar çocukluğunda yaşadıkları sarsıntıyı ve travmayı bir türlü atlatamamaktadır. Hayatlarının acımasızlığı onları suça itmiştir.

2019 yılında vizyona giren ve sokak çocuklarının hayatları hakkında milletimizi bilgilendiren bir film olan Sokağın Çocukları tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Çiçero izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Sokağın Çocukları 2019 yerli dram filmi hayvan sevgisi full hd izle "
  1. KalyonUnal 3 Ağustos 2019, 16:48 -

    Sokağın Çocukları bence sahip çıkılması gereken kişiler. Tamam heyvanları sevelim ama inanın insanın önüne geçti hayvan sevgisi. Yazık günah

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.