Sporbet

Sol Ayağım 1990 Tek Parça izle İrlanda Biyografi Filmleri

28-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sol Ayağım 1990 Tek Parça izle İrlanda Biyografi Filmleri
1.301 defa izlendi

Beyin felçi olarak dünyaya gelen ve sadece sol ayağının hareketlerine hakim olan bir adamın hayatını beyaz perdeye aktaran Sol Ayağım tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 14.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sol Ayağım izle adlı film sinemalar da 1.236.847 kişi tarafından izlenmiştir.

Sol Ayağım 1080p izle

Hasta doğan bir adamın yaşam mücadelesini konu alan Sol Ayağım Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. Christy Brown, beyin felçli olarak dünyaya gelmiştir. Hayatı boyunca tekerlikli sandalyeye mahkum klan Christy Brown’un hayatı çok zorlu bir süreçten geçmektedir. Hayatını hiç yaşayamamış ancak bir şeyler için her daim çalışma içerisine girmiştir. Varlıklı bir ailesi vardır. Bakıcıları, öğretmenleri her şeyi evin içinde bulunmaktadır. Okula gidemesede, eliyle yazı yazamasa da ona anlatılan her şeyi bir hevesle aklında tutar. Zaman geçer Christy Brown hayatı sorgulamaya başlar. Neden ben böyleyim diye düşündüğü sırada ona bir ışık doğar. Christy Brown sol ayağını oynata bildiğini görür. Bunun ona bir şans olarak geldiğini gören genç adam sol ayağı ile yazı yazmaya çalışır. Ve bir zaman sonra harika yazılar yazmaya başlar. Sadece sol ayağını kullanarak yazdığı romanlar, şiirler onun İrlanda’da edebiyat ve sanat dünyasında saygın isimler arasına girmesini sağlar. Pes ettiği ve ölmek istediği sırada şans ona güler ve her şey bir anda güzelleşir. O hayatını hiç bir zaman yaşayamamıştır. Ancak öğrenmek için çabalamış bir şeyler için bilgi sahibi olmuştur. Parlak zekası ise kimsenin dikkatinden kaçmaz. Çokta güzel resim yapmakta olan Christy Brown kısa zamanda herkesin gözdesi olmuştur. O zoru başarmıştır. İnsanlar elleriyle bile yazı yazmaya, resim yapmaya erinirken o sadece sol ayağıyla dünyayı sallayacak eserler çıkarmıştır. Bir insanın içinde olmalıdır. Christy Brown ile ailesi, insanlar, öğretmeleri gurur duyar. Hayatta bazen çaba sarfetmek gerekir. Bunun içinse çalışmak lazım Christy Brown çabası ve çalışmalarıyla iyi bir sanatçı olmayı başarmıştır. Sol ayağı ile tüm dünyanın saygı duyduğu bir insan halindedir. Tabi ki oda kendisiyle gurur duymaktadır.

Sadece sol ayağını hareket ettirebilen doğuştan felçli bir adamın hayatta nasıl yaşam mücadelesi verdiğini beyaz perdeye aktaran Sol Ayağım full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Motosiklet Günlüğü izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.