Sporbet

Son Samuray 2003 Türkçe Dublaj izle ABD Dövüş Filmleri

08-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Son Samuray 2003 Türkçe Dublaj izle ABD Dövüş Filmleri
923 defa izlendi

Japonya ordusunu yetiştirmek üzere seçilen Amerika’nın en kıdemli komutanının Japonya’da başına gelen olayların anlatıldığı Son Samuray Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Son Samuray izle adlı film sinemalar da 1.687.438 kişi tarafından izlenmiştir.

Son Samuray tek part seyret

Son Samuray full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Liriz adındaki bir adam Amerika’da bir çok savaşta görev aldıktan sonra adından ülke çapında söz ettirmiş bir savaşçı haline gelmiştir. Son derece başarılı savaş taktikleri ile 2. Dünya Savaşı’nın Amerika tarafından kazanılmasını sağlayan bu adami savaş esnasında ülkesinin hiç acımadan Japonya’ya atom bombası atması sonucunda vatanı için yaptığı tüm fedakarlıkları helal etmeyerek Japonya’ya yerleşmeye karar verir. İlk zamanlar da ajan olarak Japonlar tarafından kabul edilse de daha sonrasında kendisini çok sevdirerek Japonya lideri tarafından ülkenin ordusunu eğitmesi için büyük bir göreve atanır. Bu durumu Amerika’nın haber almasının ardından Liriz’in Japonları kendilerine karşı düşman olarak yetiştirmeye başladığına inanırlar. Bir çok askeri bilgiyi bilen bu adamdan oldukça çekinen Amerika Devleti sonunda Japonya ile arasını düzeltmek için son bir hamle yapmaya karar verir. Fakat bu hamlenin altında büyük bir plan yatmaktadır. Japonya’ya gidecek olan birliğin içerisinde büyük bir katil vardır ve aldığı emir doğrultusunda canı pahasına da olsa Liriz’i öldürmesi gerekmektedir. Bu plan doğrultusunda gizlice hareket edecek olan kiralık katili ilk fark edecek olan ise Liriz’in yanına yanlış yaptığı sıra da öldürmek üzere yerleştirilen bir Japonm istihbarat ajanı olacaktır. Hayatını bu ajana borçlu olacak olan Liriz ise Japonlara hayranlığını daha da arttıracak ve intikam için Japon askerlerini ve insanlarını eğitmeye başlayacaktır. 3. Dünya Savaşı ise artık kaçınılmaz bir hal almıştır.

Dünyanın en iyi savaş filmlerinden olan ve günümüz de hala defalarca izlenen Son Samuray tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Affedilmeyen izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Son Samuray 2003 Türkçe Dublaj izle ABD Dövüş Filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.