Sporbet

Son Ültimatom Türkçe Dublaj izle Amerika Almanya 2007 Filmleri

24-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Son Ültimatom Türkçe Dublaj izle Amerika Almanya 2007 Filmleri
949 defa izlendi

Amerika’nın kirli oyunları yüzünden geçmişini unutan bir adamın geçmişini yeniden bulma çabalarını beyaz perdeye aktaran Son Ültimatom Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Son Ültimatom izle adlı film sinemalar da 1.678.982 kişi tarafından izlenmiştir.

Son Ültimatom Amerikan filmi izle

Son zamanların en iyi filmlerinden olan Son Ültimatom tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Jason Bourne‘nin tek istediği ortadan kaybolmaktır. Onu yaratanları tek bir amacı vardır oda Jason Bourne’i canavar yapmaktır. İstedikleri gibi bir hale sokmak isteselerde Jason bunu istememektedir. Kaçış plan yapan Jason’un bu adamlardan kaçması pekte mümkün değildir. Çünkü Jason nereye kaçarsa kaçsın adamların onu bulması çok kolay olacaktır. Ancak Jason yılmadan kaçar. Ancak kaçmayı başaramayan Jason kendisini yaratanlar tarafından anında bulunur. Bu durum onu çok kötü etkilesede umudunu asla kaybetmemektedir. Jason’un üstünde büyük deneyler yaptıkları için Jason hafızasını kaybeder. Hiç bir şey hatırlamadığı için ise neler yaşadığını unutur. Aynı zamanda çok sevdiği arkadaşını kaybeden Jason’un acısı büyüktür. Jason her şeyi unuttuğu için başlangıca dönüp kendisini bulmak ve araştırmak ister. Onun için ise her zaman ki gibi buradan kurtulması gerekir. Gizlice onu yaratanların odasına girerek dosyalara bakmaya karar verir. Dosyalarda aslında bir insan değil robot olduğunu görür. Hayatının bu denli kötü gitmesi ise onu derinden sarsar. Ancak kim olduğunu bulmaya çalıştığı süre zarfında özel yeteneklere sahip olduğunuda öğrenir. Bu yetenekler sonucunda hapis olarak yaşadığı bu binadan kurtulur. Herkes onun peşine düşsede o hepsine kafa tutup karşısına alır. Artık herkes onun kendi gücünü keşfettiği konusunda korkuları vardır. Korktukları ise başlarına geldiği için Jason’u öldürmeye karar kılarlar. İstedikleri gibi biri yaratamadıkları için bu durum onları rahatsız eder. Artık tek dertleri vardır oda Jason’u bularak öldürmektir. Ancak bilmiyorlardır ki Jason onların korkunç bir kabusu olacaktır. Özel güçleriyle insanları kaçırıp robot yaptıkları binayı yıkıp onları tek tek öldürmek için planlar kurar. Yanına bir kaç kişi daha toplayarak herkese meydan okur. Artık tek niyeti ortadan kaybolup onlardan kaçmak değildir. Tek istediği şey onları öldürüp daha fazla kişinin canını yakmadan bu duruma son vermektir.

Dünya’da her zaman Amerika’nın pis oyunlar oynadığı konusunda insanları bilgilendiren ve halklar tarafından oldukça sevilen Son Ültimatom full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Umudunu Kaybetme izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.