Sporbet

Sorry We Missed You 2019 full hd izle Avrupai dram filmi

07-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sorry We Missed You 2019 full hd izle Avrupai dram filmi
93 defa izlendi

Son derece güzel bir aileye sahip olan adam evinden taşınmak zorunda kaldığında çocuklarından bir tanesini orada unutmasıyla başlayan kabus dolu hayatını konu alan Sorry We Missed You full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Sorry We Missed You izle adlı film sinemalar da 5.457.352 kişi tarafından izlenmiştir.

Sorry We Missed You 2019 dram filmi izle

Sorry We Missed You Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sorry We Missed You, yaşanan mali kriz sonucunda hayatı alt üst olan bir ailenin bu krizle baş etmesini konu olarak ele alıyor.2008 yılında meydana gelen mali kriz, Ricky ve ailesini zorlu bir döneme sürükler. Ne yapacağını bilemeyen Ricky ve ailesi bu durumun üstesinden gelmek zorundadır. Sakin bir hayatları varken mali kriz sonucunda bir anda alt üst olan bir hayatları olmuştur. Mali krizin meydana geleceğini düşünmeyen aile borçlarıyla başa çıkamaz bir hale gelir. Bu kriz herkesin hassas bir döneme girmesini sağlar. Bu süre zarfında oldukça yıpranan ailenin mali krizi bir an önce atlatması gerekmektedir. Eski rahatlarına kavuşmaya çalışan aile karşılarına bir mucize çıkması beklemektedirler. Ancak her hangi bir mucize ile karşı karşıya kalamazlar. Başlarına gelen bu kötü olaylar sonucunda bir anda ortaya çıkan fırsatı değerlendirmeye karar verirler. Ek iş olarak çalışma isteğinde bulunan aileden birisi minibüs ile teslimat sürücülüğü yapmaya başlar bir diğeri ise bakıcıklık yaparak geçimlerini sağlamaya çalışır. Ailelerini geçindirmek ve kendilerine bakmak için gece gündüz çalışmak zorunda kalan çift artık tamamiyle hayattan zevk almayı bırakmıştır. Bu zorlu dönemler bir türlü yakalarını bırakmamış ve dahada zorlu bir döneme girmelerini sağlamıştır. Dünyada ayakta kalmaya çalışan çift bir anda kendilerini büyük bir kırılmanın ortasında bulur.

Son yılların en harika dramatik filmi olan ve izleyen herkesi derinden etkileyen Sorry We Missed You tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Düzenbazlar Kulübü izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.