Sporbet

Spiral 2014 Türkçe Dublaj izle – Ukrayna Aksiyon Polisiye Filmleri

22-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Spiral 2014 Türkçe Dublaj izle – Ukrayna Aksiyon Polisiye Filmleri
1.738 defa izlendi

Annesini kaybettikten sonra ona verdiği büyük adam olam sözünü yerine getirmeye çalışan bir gencin hayatının anlatıldığı Spiral tek parça izle adlı filmin bütçesi 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcılarının açıklamalarına göre Spiral izle, 2.749.572 kişi taradından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Spiral full izle

 

Son derece etkileyici sahnelere sahip olan Spiral Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Genç ve yetenekli olan programcı Alexey ünlü bir markadan iş teklifi alır. Bu iş teklifi sonucun da onu çok mutlu günler beklerken başına geleceklerden haberdar değildir. Onun için bu hayatta annesiyken onu kaybetmenin acısını hala atlatamamıştır. Onun yokluğun da çok zor zamanlardan geçtiği için artık annesine verdiği sözü tutma zamanı gelir. Büyük bir oyun kulübüne katılan Alexey çok başarılı olur. İşlerini yavaş yavaş büyüterek büyük bir ün sahibi olmaya başlar artık gerektiğinden fazla para kazanan birisidir. Ancak yaptığı çalışmalar sonucunda doymayan ve daha fazlasını istemeye başlayan Alexey için zor günler başlamak üzeredir. Kulüpte tanıştığı bir kadın Alexey’i tekrardan eski haline döndürmeyi başarır. Rüya gibi bir hayat yaşamaya başlayan ve kendi ile gurur duyan Alexey sevdiği kadın ile birlikte tuhaf şeyler döndüğünü düşünür. Kulüpte gizli bir kapı vardır Alexey bu kapıyı hiç bir zaman açık görememiştir. Merakına yenilip gizlice o odaya girdiği anda kabusu başlar. Bu kulupte gizli bir çok iş dönüyordur. Bunları farkeden Alexey harakete geçip bu kulüpten derhal ayrılmalıdır. Ancak ortada bir sözleşme olduğundan dolayı ayrılması pekte kolay olmayacaktır. Kapıdan içeri girdiğini gören birisi kulübün hiç bir zaman bilinmeyen patronuna haber gönderir. Alexey artık kendisine düşman kazanmaya başlar. Bu patron, Alexey’e düşman olur. Bilmeden edindiği bu düşman yüzünden sevdiği kadın ve Alexey’in hayatının kabusa dönmesine az kalır. Patron öğrenilen ve ortaya çıkan bu sırrın sonucunda Alexey’in hayatını kabusa çevirmek için çok uğraşıyordur. Alexey bu adamdan kurtulmak için epey çabalamalıdır yoksa sonu çok kötü olacaktır. Patronu durdurmak için harakete geçen Alexey gizli programlarıyla şirketi tamamen iflas ettirmek için uğraşır. Fazla zamanı yoktur çünkü adamın gücü Alexey’in gücünden çok daha fazladır. Alexey bunca zaman boyunca her şeyi zekası ve çabasıyla elde etmiş bir adamken, Patron çok daha farklı yollarla kazanmıştır. Bunun sonucun da patron ile ilgili hiç birşey öğrenilmemelidir. Alexey bunları ortaya dökmek için çok çaba sarfedecektir. Peki patronun elinden sağ sağlim zarar görmeden kurtulabilecek midir ?

 

İnternet üzerinde en çok aranan film olan ve izleyenlerin bir kez daha arkadaşları ile izledikleri Spiral full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Hep Yek 3 adlı filme de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Spiral 2014 Türkçe Dublaj izle – Ukrayna Aksiyon Polisiye Filmleri "
  1. vikivaka 22 Eylül 2018, 21:24 -

    Boyle ucuz butçeli ve beklentinin sıfır olduğu filmler çok iyi çıkıyor ya. bu sasmıyor.. Nerde buyuk bütçeli yapım var hep beklentinin altında kalıyor ama Spiral izlenmeye değer bir yapım.

  2. HuffPost 22 Eylül 2018, 21:25 -

    biraz duragan baslıyor ama sonra sarıyor. İzleyin derim.

  3. NPR 19 Mart 2019, 15:07 -

    Güzel bir film. 2014 te çıkmış. Nasıl izlemedim bilmiyorum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.