Sporbet

Star Trek 2009 Tek Parça izle Amerika Bilim Kurgu Film Serileri

29-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Star Trek 2009 Tek Parça izle Amerika Bilim Kurgu Film Serileri
1.552 defa izlendi

Atılgan ve ekibinin gençlik yıllarında evreni nasıl korudukları ve karanlık güçlerden nasıl kurtardıklarını konu alan Star Trek tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Star Trek izle adlı film sinemalar da 1.622.699 kişi tarafından izlenmiştir.

Star Trek tek part full hd izle

Kahramanların gençlik yıllarının anlatıldığı Star Trek full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Atılgan uzay gemisinin yepyeni ve genç mürettabatı insanoğlunun daha önce hiç gitmediği yerlere ulaşabilmek için yüksek cesaret isteyen yolculuğa çıkmaya hazırlanır ve bunun için hepsi kendinden vazgeçmiştir. Bu onların hayatına bedel olacağını bile bile yine de devam ederler. Onların amacı sadece kimsenin gitmediği yeri keşfedip orda yaşayan bir canlı varlığı var mı diye araştırmaktır. Başlarına neler geleceğini bilmemeklerdedir ama yine de cesaretleri sayesinde bu yolculuğa çıkmaya hazırlardır. Çünkü zaten onların kaybedecek ve peşlerinden üzülecek kimseleri yoktur bu yüzdende yollarına devam ederler. Öyle bir ekip toplanmıştır ki hepsi birbirinden farklı bir yeteneğe sahiptir. Birisi güçlü iken birisi oldukça zekidir. Birisi çok iyi planlar kurar. İlk başta aralarında birer güvensizlik de olsa bu yolculukta birbirlerine ihtiyaçları olacaktır ve bu güvensizliği yok etmeleri lazımdır. Bunu nasıl yapacaklarını bilmiyorlardır ve bunu konuşmaları gerekmektedir. Bu konuyu yolculuğa çıkmadan önce konuşup birbirlerine güvenmeleri gerektiğini bilmeleri lazımdır yoksa ölüceklerdir ve istedikleri hedefe ulaşamayıp geride kalmayacaklardır. Yolculuk günü gelmiştir ve hala birbirlerine karşı olan güvenleri o kadar fazla değildir. Aralarında bir lider seçmeleri gerekmektedir ve bunun herkes kendisinin olması tarafındadır. Ama bu lideri böyle seçemeyeceklerini anladığı zaman yolculuğu yapmaları için bu kişileri seçen kişi, lideride seçecektir. Lideri o seçtiği zaman ilk başta taraf tutarak seçtiğini düşünmemeleri için kura yoluyla çekmeye karar verir ve bu sayede haksızlık olmasını engelleyip kimsenin tartışmamasını sağlar. Lider de seçildikten sonra yola çıkmak için tüm hazırlıklarını yapmaya başlarlar. Sabah erkenden insanoğlunun hiç gitmediği yerlere gidecekleri gemiye bineceklerdir. Gemiye binmişler ve kalkış izni verildikten sonra uzaya doğru gitmeye başlamışlardır. Artık dünya yörüngesinden çıkmışlardır ve uzaydadırlar. Bir süre sonra herkes yerinden kalkıp kolaylıkla hareket edebilmeye başlamıştır. Bazı gezegenleri görmeye başlamışlardır ve onların amacı daha uzaklara gidip başka gezegenleri keşfetmektir. Yakıtlarını tasarruflu harcamak zorundadırlar çünkü geri gelmeye de yakıt bırakmak zorundadırlar yoksa orada kalacaklardır. Bu hedeflerine ulaşıp birbirlerine güvenip daha sonra tekrar geri dönebilecekler midir?

Amerika’nın ilk bilim kurgu filmlerinden olan ve uzay evreni konusunu ilk defa eline alan Star Trek Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz 12 Maymun izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Star Trek 2009 Tek Parça izle Amerika Bilim Kurgu Film Serileri "
  1. flyingspaceman 30 Temmuz 2019, 14:46 -

    Star trek tarzında filmlerin de artık ülkemiz de yapıldığını görmek istiyoruz

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.