Sporbet

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi full hd izle b.kurgu filmi

11-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Star Wars Skywalker’ın Yükselişi full hd izle b.kurgu filmi
92 defa izlendi

1970’li yılların ilk uzay filmi olan ve dünya genelinde izlenme rekorları kırarak hala rekoruna kimsenin yaklaşamadığı filmin 2019 serisi olan Star Wars Skywalker’ın Yükselişi full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 19.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Star Wars Skywalker’ın Yükselişi izle adlı film sinemalar da 63.634.967 kişi tarafından izlenmiştir.

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi 2019 Türkçe altyazı izle

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, büyük lider Snoke öldürülmüş ve galaksi lidersiz kalmıştır. Düşmanlar tarafından plan yapılarak öldürülen büyük lider herkesin yıkılmasına sebep olmuştur. Ancak galaksidekiler intikam almak için ellerinden ne geliyorsa yapacaktır. Bunun sonucunda başa başka bir lider geçecektir. Kylo Ren, Büyük Lider Snoke’un öldürülmesinin ardından büyük lider seçilerek başa geçmiştir. Ancak başa geçen lider düşman tarafındandır ve Snoke’yi öldüren asıl kişidir. Acımasız yönetimin altında kalan galaksililer büyük bir yıkıma uğramıştır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Luks Skywalker’ın yaptığı bu girişimden sonra Rey dahada acımasızlaşmaya başlamış ve tamamiyle bütün galaksiyi yıkıma uğratmaya çalışmıştır. Galaksililer ise bu savaşın tam ortasında kalarak hayatlarını zorlu nir mücadele ile geçirmeye çalışmışlardır. Ne yapacağını bilemeyen galaksililer ise Rey’i baştan almak için gizlice planlar kurmaya başlamıştır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin galaksideki tüm dengelerin değişmesine sebebiyet verecektir. Ancak Rey ne olursa olsun pes etmemek için elinden geleni yapacak ve elleriyle aldığı galaksinin lideri olarak devam edecektir. Tüm galaksililer Rey’i liderlikten alamak için onu en hassas noktasından vuracaktır.

2019 yılının en son uzay ve bilim kurgu filmi olması beklenen Star Wars Skywalker’ın Yükselişi tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Ay’ın Karanlık Yüzü Hitler’in Çocukları izle adlı bilim kurgu filmini de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.