Sporbet

Şüphe 2019 Türkçe Dublaj izle – Güney Kore Gerilim Gizem Filmleri

19-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Şüphe 2019 Türkçe Dublaj izle – Güney Kore Gerilim Gizem Filmleri
1.529 defa izlendi

Yıllar sonra kavuşan 2 kardeşin evli bir kadına aşık olmalarını ve sonrasında yaşanan olayları konu alan Şüphe Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 9.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Şüphe izle adlı film sinemalar da 3.689.426 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Şüphe 2019 aşk filmi izle

 

Şüphe tek parça izle adlı bu Güney Kore filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Haruki Murakami’nin kısa bir öyküsünden uyarlanan filmde, çok farklı karakterler, farklı hayatlar büyük ve imkansız aşklar bulunmaktadır. Bu hikaye bir birinden habersiz bir birinden farklı karakterlere sahip iki kardeşin yolunun kesişmesini anlatmaktadır. Bu iki kardeş bir kadına aşık olur. Ancak kadının evli olması ile işler değişir. İkisi de bu kadını uzaktan sevmektedir. Belli bir zaman içerisinde yolları kesişen iki kardeş, kardeş olduklarını bilmeyerek bu kadın yüzünden bir birlerine düşman olurlar. Yıllar önce ayrılmalarının en büyük nedeni ise Haruki Murakami’nin bir kadına evlatlık verilmesidir. Hayat onları çok acımasız bir şekilde birleştirmiştir. Haruki Murakami çok tehlikeli başı beladan kurtulmayan bir adamdır. Hayatı boyunca kendisini hep koruma altında tutmaya çalışmaktadır. Onun kalkanı soğukluğu ve sert yapısıdır. Kardeşi ise ondan çok farklı bir biçimde büyük bir iş adamı asla kavga ile işi olmayan her şeyi parasıyla halledenlerdendir. Ancak Haruki Murakami’nin büyük bir hayali vardır. Yazar olmak için büyük çabaları, hayalleri vardır bu adamın. Ancak yaşanan büyük bir cinayet bu iki kardeş ve kadını çok büyük bir şekilde etkileyecektir. Onlar olmaması gereken yerde bulunmanın cezasını çekiyorlardır. Cinayeti işleyen kişi bu üçü olmasa da en büyük şüphelilerde bu üçlüdür. Bu olay sayesinde iki kardeş aşık olduğu kadını yakında tanırlar. Ölen kişi kadının eşidir. Ancak onu öldüren kişi eşi değildir. Eşinden ayrılmak istese de ayrılamayan genç kadın zorlu dönemlerden geçmesine rağmen bir şekilde eşinin şiddetine dayanmıştır. Bu üç şüphelinin arasında olanlardan en büyük şüpheli genç kadındır. Ancak Haruki Murakami onun bu kadar üzülmesine dayanamayarak suçu üstlenme kararı alır. Herkes onun yaptığını düşünse de o sadece sevdiği kadını korumak içi hapise girer. Fakat katil olduğu düşünüldüğü için üstüne çok gelinir. Genç kadın ise Haruki Murakami’nin kardeşi ile evlenir. Mutlu bir beraberlikleri vardır ancak onların ve kendi kaderini değiştiren Haruki Murakami bu duruma çok üzülür. Hayatının en kötü dönemini hapishanede geçirir. Aradan 10 yıl geçer ve cinayetten yargılanan Haruki Murakami hapisten çıkmayı başarır. Farklı bir hayat kurmak için bu ülkeyi terk etme kararı alır. Ancak onun kaderinde ne varsa elbet o Haruki Murakami’yi bulacaktır. Haruki Murakami yola çıkacağı sırada genç kadın onu bulur. Gerçeği bir şekilde öğrenen genç kadın ona minnet borcunu anlatmak ister. Yıllarca unutamadığı bu kadını bir kalemde silmeyi başardığını düşünse de gördüğü anda kendini çok kötü hisseder. Ancak bir sorun vardır ki Haruki Murakami o adamın kardeşi olduğunu da öğrenir. İyiliğinden hiç bir şey kaybetmeye Haruki Murakami kardeşine böyle bir şey yapmayı istemeyerek ülkeyi terk eder. Her yerde onu arasalar da Haruki Murakami kayıplara karışmıştır.

 

Aşk üçgeni içerisinde kalan 2 kardeşi ve onların aşık olduğu evli bir kadının zor durumunu beyaz perdeye aktaran Şüphe full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Şampiyon Bolt Pilot adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Şüphe 2019 Türkçe Dublaj izle – Güney Kore Gerilim Gizem Filmleri "
  1. srarslan 4 Aralık 2018, 11:26 -

    Şüphe 2019 yılında çıkan en harika filmlerden olacak bunu herkes bilsin

  2. MuhittinSeyhani 14 Aralık 2018, 10:36 -

    2019 yılının en kral aksiyon filmi Şüphe tek part seyret olacaktır.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.