Sporbet

Tanrı Kent 2003 Türkçe Dublaj izle – Brezilya Çete ve Soygun Filmleri

11-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Tanrı Kent 2003 Türkçe Dublaj izle – Brezilya Çete ve Soygun Filmleri
941 defa izlendi

Dram kategorisinde yer almakta olan Tanrı Kent filmi eski dönem hikayelerinden biridir. Film 60’lı yıllardan 80’li yıllara erişmektedir. Hayatları sokaklardan ibaret olan iki arkadaşın yaşamı ana konuyu belirlemektedir. 2002 yılına adını altın harflerle yazdıran bu filmi Tanrı Kent Türkçe dublaj izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

 

Tanrı Kent 2003 full tek part seyret

 

Baş rolleri oluşturan iki arkadaş birbirinden oldukça farklı ve enteresan seçimlerde bulunmaktadırlar. Farklı yollar üzerinden  ilerlemeyi tercih etmeleri ile film başlamaktadır. Tanrı Kent’in gücünü nerelerden ve hangi yollardan aldığını görmek filmi izleyiciler gözünde yücelten durumlardır. Filmin ilerleyen zamanlarında tüm gözler Tanrı Kent’in yok oluşuna odaklanmaktadır. Adım adım gerçekleşen olaylar silsilesinin birbirleriyle olan bağlantıları şok edici noktaları olmaktadır. 2002 yılında vizyona giren bu filmin gerçek ismi Cidade de Deus şeklindedir. Eski dönem hikayelerinden hoşlanmakta olan izleyicilere göre ilginç sahneler içerebilir. Film Brezilya’ da çekilmiş olup, yönetmen koltuğunda Fernando Meirelles ve Katia Lund oturmaktadır. Filmin Türkiye’de yer alan vizyon tarihi ise 18 Temmuz 2003 şeklinde tarihlenmektedir. Tanrı Kent 2 saat 15 dakika sürmektedir. Sizlerde kaliteye önem veriyor iseniz uzun soluklu olan bu filmi Tanrı Kent 1080p izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz. Genel akış üzerinde konular dram kategorisi içerisine girse de yer alan uyuşturucu savaşları birbiri ardına denk gelmektedir ve oldukça çekişmeli sahneleri bulunmaktadır. Alexandre Rodrigues, Leandro Firmino da Hora, Seu Jorge, MAtheus Nachtergaele, Douglas Silva, Jonathan Haagensen, Alice Braga, Roberta Rodrigues gibi oldukça geniş bir oyuncu yelpazesine sahiptir. Orijinal fikir Paulo Lins’e ait olsa da senaryo Braulio Mantovani tarafından yazılmıştır. Filmin konusunu biraz daha irdeleyecek olursak kendilerine farklı hayat yolları seçen çocukların Tanrı Kent’in kaderini belirledikleri göze çarpan ilk noktalardan biri olmaktadır. Tanrı Kent, izleyicileri dehşete düşürebilecek kadar farklı boyutlarda yok edici bir gelişime başlamaktadır. Bu gelişim ile birlikte tüm olaylar beraberince gerçekleşmektedir. Gecekondu mahallelerinde geçen, birbirine düğümlenmiş olan bu esrarengiz olaylar insanlarda farklı fikirler uyandırmaktadır. Orijinal dilinden izlemek isteyen izleyiciler Tanrı Kent Türkçe altyazılı izle seçenekleri ile filmi izleyebilirler. 60’li yıllarda inşa edilmeye başlayan devasa güç 80’li yıllarda şok edici bir duruma dönüşmektedir. Böylece Tanrı Kent, Rio De Janeiro’nun en tehlikeli mahallelerinden biri konuma erişebilmektedir.  İzleyiciler bu gelişim içerisinde organize suçların farklı boyutlarına tanıklık edeceklerdir. Tanrı Kent hd izle gibi alternatiflerle izleyebilirsiniz. Suçların efsanevi tarihi açık bir şekilde gözler önüne Rocket ve Ze’nin seçimleri ile birlikte serilmektedir. Rocket tam manasıyla fotoğrafçılık için büyük bir istek içerisindeyken bu isteğine ulaşabileceği maddi gücü yoktur.

 

Bir diğer yandan Ze ise çocukluğunda temelleri atılan suçlu özelliklerinin ona sağladıklarının peşinden gider ve genelev soygunu planlar. Küçük yaşlarda ulaştıkları büyük olaylar ile bitmek tükenmek bilmeyen bir savaşın ilk adımı atılır. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kuzuların Sessizliği adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Tanrı Kent 2003 Türkçe Dublaj izle – Brezilya Çete ve Soygun Filmleri "
  1. salihemreozturk 24 Kasım 2018, 16:44 -

    Tanrı Kent tek parça izle filmi hayatımda izlediğim en güzel çete filmidir. O çocuk gibi bir çocuk yanımda olsun ülkeyi yönetirim.

  2. leotan61 23 Nisan 2019, 16:01 -

    Mükemmel bir film. Tanrı kent izle anlayacaksın cesaretin kopyalanamaz bir şey olduğunu

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.