Sporbet

The Big Trip 2019 Rusya animasyon filmi tek parça izle

15-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
The Big Trip 2019 Rusya animasyon filmi tek parça izle
827 defa izlendi

Rusya tarafından oldukça nadir yapılan animasyon filmlerinden birisi olan ve ülkemizde çocuklar tarafından oldukça fazla sevilen The Big Trip tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 14.000.000 Ruble olarak açıklanmıştır. The Big Trip izle adlı film sinemalar da 45.784.789 kişi tarafından izlenmiştir.

The Big Trip 1080p hd kalite de izle

The Big Trip Türkçe dublaj izle filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. The Big Trip, yanlışlıkla kendisine bırakılan bebek pandayı ailesine ulaştırmaya çalışan ayının ve arkadaşlarının maceralarını konu ediyor. Ormanın postacı leyleği her işi yapmaktadır. Bunca zaman boyunca herkes ona güvenmiş ve saygı duymuştur. Ormanda ki hayvanlar ona çocuklarını bile emanet etmektedir. Ancak bir gün yaptığı bir hata sonucunda her şeyi alt üst eder. Yeni doğan bebek panda ailesinin yanından kaçarak leyleğin olduğu ormana gelir. Postacı leylek minik pandayı görerek onu ailesine ulaştırmaya çalışır. Ancak büyük bir hata sonucunda minik pandayı ayı Micmic’in yanına bırakır. Ayı Micmic’in hayatı ise her zaman çok planlı kimseyi düşünmeden geçmektedir. Her gün kendisine kurduğu planı aksatmadan yerine getirmekte ve daha sonrasında yeni bir sabaha tekrar uyanmaktadır. Ayı Micmic ise ona bırakılan pandaya bakmak zorunda olduğunu hisseder ve hayatı alt üst olur. Artık kendisi için kurduğu hiç bir planı yerine getirememeye başlar. En sonunda arkadaşları ile pandanın ailesini bulmak için yola çıkar. Ancak küçücük bir süre zarfı içinde beklenmedik şeyler meydana gelir. Ayı Micmic ve arkadaşları minik pandaya çok alışmıştır. Ancak Micmic minik pandayı ailesine teslim etmek zorundadır. Çıkları bu macera dolu yolculukta çok farklı kişilerle karşılaşırlar. Bunca zaman boyunca kurtların ürkütücü hayvan olduğunu düşünen Micmic ve arkadaşları korkak bir kurt ile karşılaşır. Romantik bir kaplan ve geveze bir pelikanla karşılaşırlar. Bu yolculuk onlar için hem zorlu hemde macera dolu geçmiştir.

Çocukların zekalarının gelişmesini ve aynı oranda hayal dünyalarınında zenginleşmesini sağlayan The Big Trip full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.