The Current War 2019 Türkçe dublaj izle tarihi filmler

01-07-2019

Sorun Bildir
Film Bilgileri
The Current War 2019 Türkçe dublaj izle tarihi filmler
251 defa izlendi

Edison’un elektrik olayını bulduktan sonra karşısına akıcı elektriği bularak çıkan bir profesör ile yaşadığı rekabeti filmde konu olarak ele alan The Current War Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. The Current War izle adlı film sinemalar da 54.749.474 kişi tarafından izlenmiştir.

The Current War Türkçe alt yazı izle

The Current War tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1880’lerin sonlarında Thomas Edison ile George Westinghouse arasındaki rekabeti konu olarak ele almaktadır. Bir icat peşine düşen bu ikili birlikte dünyanın en kullanılabilir icadını yapmak isterler. Ancak aralarında geçen bir çatışma sonucunda her şey alt üst olur. Thomas Edison ile George Westinghouse aralarındaki iş birliği bitmiş ve yerini rekabet almıştır. İkiside ortaya her hangi bir icat koyacak ve bu icadı kim başarılı yaparsa o en güçlü olacaktır. Çalışmalara başlayan ikili bir birlerinden yavaş yavaş nefret etmeye başlar. Ancak ne olursa olsun her hangi bir kötülükte bulunmamışlardır. George, Thomas’a göre daha kindar ve nefret dolu bir yapıya sahiptir. Kıskançlığı ile Thomas’ın icadını son buldurucaktır. Bu icadıda sadece kendisi yaptığı için birinci olacaktır. İcadın bitmesine yakın bir zaman diliminde George, Thomas’ın icadını ortadan yok eder. Thomas yavaş yavaş George’den şüphelenmeye başlar. Ancak bu şüpheleri daha öncede olduğu için asıl icadı çok farklı bir yere çıkarmıştır. Sergi esnasında George mutlu bir şekilde kazandığını düşündüğü anda Thomas bir anda ortaya çıkar. George ne yapacağını bilemez bir şekilde onun burada olmasını şaşkınlık şeklinde izler. Sergi başladığı sırada ise Thomas’ın asıl icadını görür. Kendisini çok kötü hisseden George hayatının en zor dönemi yaşar. Ancak icatların incelenmesi sonucunda Thomas galip gelir ve onun icadını dünyanın en iyi icadı olarak puanlanır. Komedi Filmleri

İki devasa profesörün elektrik açısından yıllar süren rekabetini beyaz perdeye aktaran The Current War full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Serseriler 2019 izle adlı filmi de linki tıklayarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.