Sporbet

The Donkey King 2019 Türkçe dublaj izle Eşek Kral fullhd

07-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
The Donkey King 2019 Türkçe dublaj izle Eşek Kral fullhd
130 defa izlendi

Pakistan’lı bir yazar tarafından yapılan ve büyük bir şirket tarafından hayata geçirilerek animasyon filmi olarak tüm dünya da yayınlanan The Donkey King Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. The Donkey King izle adlı film sinemalar da 4.885.363 kişi tarafından izlenmiştir.

The Donkey King 2019 tek part full seyret

The Donkey King tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, herkesin gözünde ormanın kralı aslandır. Ancak bu film bir ilki yaşatarak ormanın kralının bir eşşek olması sonucunda bütün düzenin mahvolmasını anlatır. Bir aslan kral emekli olmak üzeredir. Ancak ormanın başına tam olarak kimin geçeceği belli değildir. Ormanın başında olmaktan çok yorulan aslan kral artık dinlenmek ve hayatını yaşamak ister. Azad Nagar ise ormanın başına geçecek kişiyi bulmakla hükümlüdür. Ancak bu durum çok zorlu geçecektir. Çünkü ormanın başına geçmeye niyetli kimse yoktur. Tabi ki eşşek haricinde. Eşşek ormanın başına geçip herkesi yönetme konusunda oldukça ısrarlıdır. Azad Nagar bunu her ne kadar kabul etmek istemesede ormanın başına geçmek isteyen tek kişinin Eşşek olması işleri epeyce zorlaştırır. Bu durum sonucunda elinden hiç bir şey gelmeyerek ormanın başına eşşeği koyar. Her şey başta herkesin istediği gibi geçmektedir. Ancak bir zaman sonra ormanda bir çok değişiklik ve huzursuzluklar meydana gelmeye başlamıştır. Bu huzursuzluklar sonucunda eşşek hiç bir şeye müdahale etmemeye başlar. Herkesin gözünde küçülen eşşek ormanın başına geçmesiyle ormanı birbirine katmıştır. Sakin bir hayattan geri kalan tek şey huzursuzluk ve tartışmalardır. Eşşeğin başa geçmesi sonucunda ormanın düzeni berbat bir hal almış ve herkes bu durumdan şikayetçi olmaya başlamıştır. Bunun sonucunda ormanın başına geçecek kişi tamamiyle değişecek midir ? Yoksa eşşek kendisine çeki düzen verip ormanı eski haline döndürmeyi başarabilecek midir ?

Son zamanlar da yapılan en iyi animasyon filmleri arasına adını altın harfler ile yazdıran The Donkey King full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Sevimli Sihirbazlar izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.