Sporbet

The Hummingbird Project Türkçe dublaj izle Kanada 2019

13-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
The Hummingbird Project Türkçe dublaj izle Kanada 2019
455 defa izlendi

Dünyanın en çok para kazandıran kumar oyununu oynayan iki kuzenin kazandıkları paralar sonrasında başına gelen olayların beyaz perdeye aktarıldığı The Hummingbird Project Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. The Hummingbird Project izle adlı film sinemalar da 5.445.634 kişi tarafından izlenmiştir.

The Hummingbird Project tek part 2019 izle

The Hummingbird Project tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, milyoner olma hayaliyle yanıp tutuşan kuzenler Kansas’tan doğruca New Jersey’e uzanan bir fiber optik kablo döşemek isterler ve bu hiçte kolay olmayacaktır. Ekip genel olarak çok zekidir ancak ekibin beyni Anton’dur. Anton büyük bir şekilde uğraş verir ve hayal ettikleri şeyin peşinden gitmek için elinden ne geliyorsa yapar. Kabloyu yapmaya başlayan ekip büyük bir olasılık içerisinde bunu yapabileceğini düşünür. Ancak zorluklarla birlikte mücadele etmeyi çoktan öğrenmişlerdir. Hayallerini kurduğu şeyi yapmak pekte kolay olmayacaktır. Ellerinden ne geliyorsa yapacaklardır. Çalışmalar başlar ve bir çok deneme sonucunda hepsi hüsran bir şekilde çöpe atılır. Ancak ekip özellikle Anton ne olursa olsun bu hayalini kurdukları şeyden vazgeçmeyecektir. Deneme yanılma yoluyla devam ederek icatlarını öne sürmenin hayalini taşırlar. Anton herkes uyuduktan sonra gece gündüz çalışır ve sonunda başarıya ulaşır. Kablo çalışmaya başlamıştır. Bir çok uğraş sonucunda kuzenler zoru başarmıştır ve bunu tüm dünyaya göstermek için yola koyulurlar. Bir çok insan tarafından sevilen bu icat kuzenlerin yavaş yavaş para kazanmasını sağlar. Bir anda her şeyin olmayacağını bilen kuzenler sabırla bu icadın yayılmasını bekler. Onlar artık hayallerine kavuşan çabalarıyla bir yerlere gelebilen dört kafadardır. Bu kafadarlar ellerinden gelenin en iyisini yaparak milyoner olmayı başarmıştır. Her şey çok daha iyi olacaktır. Ekip ise yeni icatlar peşinde ilerlemeye başlayarak her şeyin daha iyisini yapmak için çabalar.

2019 yılında ülkemiz de vizyona giren ve kumar oynayan insanların çok sevdiği The Hummingbird Project full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Kıyamet Deneyi Aporia izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.