The Lives of Others 2007 Türkçe Dublaj izle – Başkalarının Hayatı Filmi

24-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
The Lives of Others 2007 Türkçe Dublaj izle – Başkalarının Hayatı Filmi
875 defa izlendi

The Lives of Others 9 Mart 2007 tarihinde izleyicisiyle buluştu. 2 saat 17 dakika süren filmin Türkçe adı Başkalarının Hayatı.  Dram türünde hazırlanmış olan filmin yönetmeni Florian Henckel von Donnersmarck’tır.

 

The Lives of Others tek part full izle

 

Filmin oyucu kadrosunda ünlü isimleri görüyoruz. Ulrich Mühe, Sebastian Koch ve Martina Gedeck filmin oyuncularından bazıları.  Film Berlin Duvarı’nın kenti ikiye böldüğü dönemi konu alıyor. Doğu Almanya bölgesinde geçen film zekice hazırlanmış akıcı bir senaryoya sahip.  Alman sinemasının son döneminin en önemli filmi The Lives of Others.  Filmin konusunda iktidarın varlığını devam ettirmek için ülke genelinde  kurulan istihbarat servisi ile bu serviste önemli bir görevde çalışan Yüzbaşı Gerd Wiesler’in karşı karşıya kaldığı oyunları konu almaktadır. Yüzbaşı Gerd Wiesler’e bir bakan tarafından bir sanatçıyı takip etme görevi verilir.  Wiesler artık tiyatro yazarını izleme başlar. Tiyatro yazarının rejime karşı olmadığını tespit eden Wiesler,  şüphelinin herhangi bir karşı harekette olmadığını tespit eder. Hiçbir suçu olmayan tiyatro yazarını takip etme görevinin altında farklı şeyler aramaya başlar Wiesler. Wiesler tiyatro yazarının hayatına zaman geçtikçe daha çok girmeye başlar.  Wiesler zaman geçtikçe tiyatro yazarına göstermeden bazı yardımlarda bulunacak ve aralarında bir dostluk oluşmasına vesile olacaktır. The Lives of Others izle yazıp filmin tamamını izleme şansına sahip olabilirsiniz. Film konu aldığı dönemi n özelliklerini sonuna kadar yansıtıyor. Hem kurgu hem giyim hem de kullanılan teknolojik aletler bakımından dönemine çok uygun bir film. Filmin izleyiciye sunduğu tema da çok kaliteli. Düşünce özgürlüğü filmin ana temasını oluşturuyor. Özgürlük herkeste farklı çağrışımlar yaratsa da herkes için aynı değerler ortaya çıkıyor aslında. Akıcı ve sade bir dile sahip olan The Lives of Others filmi izlemeye değer bir film. Doğu Almanya’da yaşanan baskıyı sonuna kadar anlatan filmde özel hayatlar hiçe sayılıyor, yazarlar ve sanatçıların özel hayatları yok sayılıyor.  Sinematograsi çok başarılı olan bu film aksiyon ve adrenalin seven film severlerin beğenerek tekrar tekrar izleyebileceği bir film. Filmin final kısmı da izleyicinin damağında hoş bir tat bırakıyor.  Özellikle filmin yönetmeni tarafından objektif bir dil kullanılmış ve Almanya’daki olaylar en iyi şekilde izleyicilere anlatılmış. Filmdeki oyunculukların başarılı olması da filmi çekici kılıyor bence. Filmde Ulrich Mühe oyunculuğuyla çok dikkat çeken isimlerden biri. Filmde bazı kısımlarda siyasi göndermeler bazı kısımlarda ise mizahi öğeler kullanılmış. Filmin final kısmında ise duygusallık ön planda tutulmuş. The Lives of Others full hd izle yazarak filmi üstün bir çözünürlükte izleyebilirsiniz.

 

Dönem filmlerinde tarafsız bir tutum sergilemek zor olsa da bu filmde objektif yapı çok iyi kullanılmış. Alman sinemasının en önemli filmlerinden olan The Lives of Others izleyiciye farklı duygular aktarıyor. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz On The Waterfront adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " The Lives of Others 2007 Türkçe Dublaj izle – Başkalarının Hayatı Filmi "
  1. BSonblast 11 Nisan 2019, 15:06 -

    2007 yılında yapılmış ama The Lives of Others filminin cam gibi görüntüsü var. Ellerinize sağlık

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.