Sporbet

The Whistlers 2020 full hd izle ıslık dili öğrenen polis filmi

08-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
The Whistlers 2020 full hd izle ıslık dili öğrenen polis filmi
137 defa izlendi

Oldukça büyük cinayetlerin işlendiği bir kasaba da insanların sadece ıslık dili ile konuşmasından sonra hiç bir olayın çözülememesi devleti bir polisini adaya göndererek bu dili öğrenmesini istemesine yol açar. The Whistlers full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.600 Euro olarak açıklanmıştır. The Whistlers izle adlı film sinemalar da 3.756.235 kişi tarafından izlenmiştir.

The Whistlers tek part full hd 2020 izle

The Whistlers Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. The Whistlers, ada sakinleri tarafından kullanılan bir ıslık dilini öğrenmek için La Gomera adasına giden bir polis memurunun hikayesini konu ediyor. Cristi paranın peşinden gitmeyi seven ve bu yüzden polisliğini tehlike içine atacak bir polis memurudur. İşinde ne kadar başarılı olsada uyuşturucu kaçakçıları tarafından ele geçirilerek büyük bir planın içerisine dahil olur. Bu durum onu ne kadar tehlikeye sokacak olsada yapacağı en büyük iş olacak ve bu yaptığı iş sonrasında milyonları kazanacaktır. Bükreş’te çalışan Cristi, hapishanede olan bir mafya üyesini salıvermek için Kanarya Adalarına bağlı boğucu bir ada olan La Gomera’ya gider. Ancak Cristi’nin burada yapması gereken dahada büyük bir görev vardır. Bu görev ise eskilerden kalma olan ıslık dilini öğrenmektir. Cristi bu ıslık dilini öğrendikten sonra mafya üyesini salmayı başaracaktır. Ancak Cristi’nin başına beklemediği bir şey gelir. La Gomera’da Gilda adında bir kadına aşık olur ve bu kadın dolayısıyla planını kurduğu her şey biter. Ancak planı uygulamadığı süre zarfında görevi veren adamlar tarafından öldürülecektir. Bu durum onu ne kadar korkutsada kaçmaya karar verir ve sevdiği kadınıda alarak bu ülkeden kaçar. Ancak karşısındaki adamlar çok güçlü ve eli kolu her yere uzanan adamlardır. Yaptıkları bir çok kötülükle anılan bu adamlarla başı beladadır. Her şeyin alt üst olduğunu düşünen Cristi bu işi kabul ettiği için pişman olsada sevdiği kadını kaybetmemek adına ıslık dilini öğrenerek içeride olan mafya üyesini kaçırır. Ancak macera ve korku dolu anlar tamda şu anda başlamaktadır.

2020 yılında vizyona giren ve sinemalar da izlenmesi oldukça zor bir film olan The Whistlers tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca IL Traditore izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " The Whistlers 2020 full hd izle ıslık dili öğrenen polis filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.