Sporbet

Tosun Paşa 1976 Tek Parça Full Hd izle – Kemal Sunal Komedi Yerli Filmleri

06-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Tosun Paşa 1976 Tek Parça Full Hd izle – Kemal Sunal Komedi Yerli Filmleri
948 defa izlendi

Türkiye’nin en büyük komedi oyuncusunun baş rolünde oynadığı ve dünya sinemasının en sevilen komedi filmlerinden olan Tosun Paşa sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Tosun Paşa izle adlı film sinemalar da 174.356.835 kişi tarafından izlenerek büyük bir rekoru elinde bulundurmaktadır.

 

Tosun Paşa tek parça hd izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1800’lü yılların Osmanlı yönetimindeki Mısır’ında Tellioğlu ve Seferoğlu adında birbirine düşman iki aile İskenderiye çöllerindeki en değerli vahası, Yeşil Vadi’yi almak için birbirleriyle mücadele ederler. Bu Vadi çok değerlidir. Vadiyi kimin alacağına devlet görevlileride karar veremez. Bu yüzden aralarında büyük bir tartışma çıkar. Bu Vadiyi almak için büyük bir çaba içine giren Tellioğlu ve Seferoğlu ailesi planlar kurmaya başlarlar. Tellioğlu ve Seferoğlu aileleri İskenderiye’nin en büyük devlet memuru olan Daver Bey’in kızı olan Leyla’yı almak için büyük bir mücadele içine girerler. Daver Bey büyük bir düşüncenin içinden çıktıktan sonra kızı Leyla’yı kime vereceğine karar verir. Büyük bir merak içinde bekleyen Tellioğlu ve Seferoğlu aileleri için vakit gelir. Ancak Daver Bey kızı Leyla’yı Seferoğulları’na vermeye karar kılar. Bu durumda Tellioğulları büyük bir kıyas içerisine girerek daha büyük bir damga vurmaya çalışırlar. Tellioğulları daha büyük bir torpil için evin uşağı olan Şaban’ı Kahire Sarayı’nın en hatırı sayılır ve heybetli paşası olan Tosun Paşa olarak tanıtırlar. Tosun Paşa kılığına giren Şaban büyük bir yalanın içine girerek Tellioğlu ailesinin en büyük oğlu Lütfü’nün en yakın arkadaşı gibi davranmaya başlar. Ancak olaylar karışır. Kendisini Tosun Paşa olarak tanıtan Şaban, Daver Bey’in kızı Leyla’ya aşık olur. Bunun sonucunda her şeyi eline yüzüne bulaştıran Şaban büyük bir tehlikenin içine girecektir. Sonuç olarak işler büyük bir karmaşa haline girer. Gerçek Tosun Paşa Kahire Sarayı’ndan çıkar, gelir. Gerçek Tosun Paşa bunun sonucunda Yeşil Vadiye de Leyla’ya da el koyar. Bu olaydan sonra Tellioğulları kellelerini bile zor kurtarır. Herkesin gözünde suçlu Şaban olarak gözükürken, Şaban Leyla’nın aşkından yanıp tutuşur. Ancak bu olay sonucunda asıl suçlu Lütfü’dür. Lütfü kendi kazdığı kuyuya kendi düşmüştür ve bir anda gerçek Tosun Paşa’nın ortaya çıkacağını unutur bir hale gelmiştir. Şaban’ın da suçu olsa da araların da en masumu odur. Tüm plan Tellioğulları’ndan çıkmıştır. Ancak bunu kendilerine yediremedikleri için suçlu ararlar. Suçluyu ise Şaban ilan ederek işin içinden sıyrılmaya çalışırlar. Başarılı olamayacaklarını bileseler de hala bir çaba içerisindedirler. Şöyle bir durum vardır ki kellelerini kurtardıklarına dua ederler. Yeşil Vadiyi de çoktan unutur bir hale gelmişlerdir bile. Tosun Paşa full hd izle adlı filmi defalarca izlemiş olmanıza rağmen sitemiz aracılığı ile tekrar izleyecek ve gülmekten kırılacaksınız.

 

Ülkemiz de yapılan komedi filmlerinin baş aktörü Kemal Sunal’ın baş rolünde yer aldığı ve Şener Şen gibi bir çok yıldız oyuncuyu kadrosunda barındıran Tosun Paşa tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ayı Teddy 1 izle adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Tosun Paşa 1976 Tek Parça Full Hd izle – Kemal Sunal Komedi Yerli Filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.