Sporbet

Transit Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa Almanya Ortak Film

30-07-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Transit Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa Almanya Ortak Film
4.365 defa izlendi

Fransa ve Almanya ortak yapımı olarak karşımıza çıkan ve dramatik bir hikayesi bulunan Transit tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Transit izle adlı film sinemalar da vizyona girer girmez 2.732.379 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Transit 720p izle

 

Transit Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Alman askerleri Paris’in dışındadır. Paris kapatılacak ve insanlar Paris’in dışına çıkmayacaktır. Gerog, adlı bir adamdan bir yazara teslim edilmesi gereken iki mektup vardır. Ancak Gerog’un iki gün süresi vardır eğer bu işi iki gün içinde halledemezse Paris’e geri dönme şansını kaybeder. Weidel adlı yazarın eşyalarını ulaştırmak için yola çıkar. Hızlı davranması gerekiyordur çünkü süresi çok azdır. Gerog, Marsilya’ya yazarın evine gelir. Ancak karşılaştığı durum yüzünden kendisini kaybetmiş bir haldedir. Weidel adlı yazar intihar ederek hayatına son verir bu durum yüzünden eline ulaşması gereken mektupları okuyamaz. Gerog, Weidel’in kendisini neden öldürdüğünü öğrenemezse Paris’e geri dönemeyecektir. Marsilya’da oturma izni olmayan Gerog buradaki günlerini kaçak bir şekilde yaşayacaktır. Paris’in kapıları açılana kadar da burada kalmak zorunda olan Gerog’u zor bir dönem bekler. Marsila’da her ne kadar kalmak istemesede başka şansı yoktur çünkü bu görevi yerine getiremezse öldürülecektir. Yazarın intihar ettiğinin ertesi gününde eşyaları konsolosa götürülür. Yazarın ölümünün sebebi işkence korkusundan kurtulmak içindir. Ancak ona işkence etmek isteyen insanlar hala bulunamaz. Gerog bunun için çok uğraşır ve o kişileri bulur. Ancak bunun için Meksika’ya gitmesi gerekir. Meksika’ya gitmek için ise vizeleri ve gemii biletleri hazırdır. Meksika’ya doğrudan geçiş olmadığı için transit geçiş yapmak zorundadır. Meksika’da tanıştığı kadına aşık olan Gerog hayatının bundan sonrasını onunla birlikte yaşamasını ister. Ancak kadının zamanında çok üzülmüş ve kocası tarafından terkedilmiş olması yüzünden kimseye güveni yoktur. Gerog bu kadın için her şeyi göz ardı eder ve ona hayatının en güzel günlerini yaşatır.

 

Son zamanlarda artan dram filmleri arasında en beğenilenler konumunda ilk sıraya yerleşen Transit full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir dram filmi daha izlemek isterseniz L.A Confidential adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Transit Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa Almanya Ortak Film "
  1. jameson2626 6 Mart 2019, 14:39 -

    Transit adını görünce araba filmi sandım ama suç filmi çıktı

  2. SelfcaredTrk 11 Mart 2019, 11:26 -

    İnsanların hayatlarının nasıl transit akıp geçtiğini anlatan bir film

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.