Sporbet

Troll The Tail of a Tail 2019 full hd izle Norveç animasyon filmi

26-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Troll The Tail of a Tail 2019 full hd izle Norveç animasyon filmi
912 defa izlendi

Norveç yapımı olarak karşımıza çıkan ve iki kafadar çocuğun trol avlamak için kendilerine kurdukları grup ile bir anda ülkenin gündemine çıkmalarını konu alan Troll The Tail of a Tail full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Troll The Tail of a Tail izle adlı film sinemalar da 4.674.896 kişi tarafından izlenmiştir.

Troll The Tail of a Tail TÜRKÇE alt yazılı izle

Troll The Tail of a Tail tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Trol prensi Trym’nin babasını kurtarması için sadece 2 günü vardır. Aşık olduğu kızın babasını kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapacak ve onun üzülmesine bir son verecektir. Trym’nin babasının vücudu taşa dönüşmüş ve kuyruğu çalınmıştır. Trym’nin babasının kuyruğu çok önemlidir. Çünkü o kuyruk hayat kurtarıcıdır. Kuyruk kötülerin eline geçerse eğer dünyanın sonunun gelmesine herkesin hazır olması gerekir. Trol ve arkadaşlarının tek bir amacı vardır. Trym’nin babasını kurtarıp kuyruğu kötülerin elinden almaktır. Bu çok zorlu bir şey olmuş olsada Trol prensi bunun için büyük bir çaba sarfedecektir. Dünyanın ve sevdiği tüm kişilerin hayatı tehlikededir. Kuyruğun çalınması bütün dünyayı tehdit altına almıştır. Bu tehditten kurtulmaları ise beklenenden çok daha zordur. Trol prensi, krallığı hakkı olan hükümdara geri vermek ister. Trol krallığını korumak için tehlikeli ve vahşi bir yolculuğa adım atmıştır. Beklenmedik bir şekilde ise kuyruğun başka bir özel gücü olduğunuda öğrenir. Trol plan kurarak, Trym’nin babasının kuyruğunun yerini öğrenmiştir. Onu almak için büyük bir savaş verecektir. Planlarına tek tek uyarak verdiği savaştan sonunda sıyrılmış be kuyruğu almayı başarmıştır. Trol kuyruğu aldığı sırada Trym’nin babası dönüştüğü taştan kurtulur. Her şey beklenmedik bir şekilde eski haline döner. Dünya kurtulmuştur. Trol ise aşık olduğu kıza verdiği sözü tutmayı başarmıştır.

2019 yılında ülkemizde vizyona giren ve Türk çocuklar tarafından oldukça beğenilen Troll The Tail of a Tail Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Oyuncak Hikayesi 4 izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.