Sporbet

Uçurtma Avcısı Full Hd izle 2007 Afgan Çin Filmleri Serisi

16-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Uçurtma Avcısı Full Hd izle 2007 Afgan Çin Filmleri Serisi
742 defa izlendi

Annesinin ölümünden kendisini sorumlu tutan ve babası tarafından sevilmediğini düşünen bir çocuğun hayatının anlatıldığı Uçurtma Avcısı full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Uçurtma Avcısı izle adlı film sinemalar da 12.794.994 kişi tarafından izlenmiştir.

Uçurtma Avcısı 1080p full izle

Uçurtma Avcısı tek parça izle adlı bu harika dram filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Amir, Afganistan’a Taliban yönetiminin hakim olması sonucunda Amerika’ya göç eden zengin bir ailenin tek oğludur. Tek çocuk olması onu bu zamana kadar her zaman şımarık bir çocuk haline getirmiştir. Amir hayatı boyunca her zaman yalnızlık çeken bir çocuk olmuş bu yüzden her zaman şımarıklığa önem vermiştir. Şımarıklığının arkasında küçük, hüzünlü bir erkek çocuğu yatmaktadır. Kabil’de geçen çocukluk anılarında evin hizmetçisinin oğluyla çok iyi bir arkadaşlıkları olmuştur. Evin hizmetçisinin oğlu Hasan ise Amir’den çok daha mütevazi bir çocuktur. Varlığıda yokluğuda her daim tatmış olan bu çocuk minik kardeşinide bir hastalık yüzünden kaybetmiştir. Hasan, arkadaşı Amir’i bir arkadaşı değil kardeşi gibi görmüştür. Amir’de onu olmasına rağmen Amir her zaman Hasan’a üstten bakmıştır. Ancak bu durum hiç bir zaman arkadaşlıklarını bozmamıştır. Amir, belkide Hasan’a hiç kimseye değer vermediği kadar değer vermiş ne yese ne içse aynısını her zaman Hasan’ada yapmıştır. Hasan ise ona sadece sevgisini verebilmiş Amir’in yalnızlığını gidere bilmiştir. Bir gün iki yakım arkadaş uçurtma yarışı yapmak için dışarı çıkarlar. Başta her şey çok güzel gitsede Hasan başına geleceklerini bilmiyordur. En yakın arkadaşı Amir’e çok güveniyordur. Ancak Hasan’ın başına kötü bir olay gelir ve Amir yardım edebilecek durumdayken ona yardım etmez. Hasan bu durumda kurtulmayı başarsada bir türlü Amir’in ona ihanetini unutamaz. En yakın arkadaşı, kardeşi, en iyi dostu olan Amir onu sırtından vurmuş ve onu o haldeyken arkasına bakmadan bırakıp gitmiştir. Yıllar geçer Amir bu vicdan azabıyla yaşayamaz. En yakın arkadaşı Hasan’ı bulmak için Kabil’e gider ancak Hasan’ın Taliban’lar tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Aynı zamanda Hasan’ın çocuğunun onlar tarafından başının belada olduğumu öğrenir. Yıllar önce arkadaşına yaptığı hatayı bir kez daha yapmayacak Hasan’ın çocuğunu canı pahasınada olsa koruyacaktır.

En yakın arkadaşının babası tarafından daha çok sevildiğine inanan ve psikolojik sorunlar yaşayan bir çocuğun öyküsüne tanıklık edeceğiniz Uçurtma Avcısı Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kardeş Gibiydiler izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.